parseller vinc firmalari fiyatlari

Parseller Vinç Firmaları

Parseller’de vinç kiralama firmaları arasında tavsiye istendiğinde önde gelen firmamız Tuşba Vinç ile tüm vinç ihtiyaçlarınız kaliteli hizmet sunmaktayız. Saatlik ve günlük vinç ihtiyaçlarınızın yanı sıra haftalık vinç kiralamaları için Parseller vinç firmaları arasından firmamızı tercih edebilirsiniz.

Ülkemizde son yıllarda inşaat sektörü olmak üzere birçok sektörde yatırımlar hız kazanmıştır. İnşaatların kurulmasında ve yükselmesinde mutlaka vinç kullanımı gereklidir. Firmamız, vinç filosunda yer alan araç sayısını arttırarak sektörde önde gelen firmalardan olmayı başarmıştır. Parseller vinç kiralama hizmeti için firmamız ile iletişime geçildiğinde firmamız vinçleri verilen konuma en kısa süre içinde gelecektir. Detaylı bilgi almak için firmamızı günün her saatinde arayabilirsiniz.

Parseller vinç kiralama hizmetleri yazımızdadır.

Parseller Kaliteli Vinç Hizmeti

Parseller vinç kiralama firması önerisi için arama yapıldığında firmamız adı ön plana çıkmaktadır. Yıllardır vinç kiralama sektöründe olan firmamız, bu sayede sektörde lider firmalardan biri olmuştur. Sektör sorunlarını çok iyi bilen ve bu sorunlara ait çözümleri en iyi şekilde sunan firmamız ile kalite bir hizmet almak mümkündür.

Vinç sektöründe kaliteli anlayış firmamıza göre 2 şekilde olmaktadır. Birinci unsur; personel kadrosunu uzman kişilerden oluşturmaktadır. Alanında uzman ekip arkadaşlarımız, işleri en hızlı ve en güvenilir şekilde bitirmektedir.

İkinci unsur ise teknolojiyi takip etmektedir. Firmamız filosunda yer alan araçlar ve vinçler, teknolojinin son imkanları ile güncellenmiş ve sizlerin hizmetine sunulmuştur.

Parseller Vinç Firmaları ve Sektöründe Verilen Hizmetler

Parseller kiralık vinç firması alanında faaliyet gösteren şirketimiz; kule vinç, sepetli vinç, hiyap vinç başta olmak üzere bütün vinç çeşitleri için destek sağlamaktadır. Sektördeki rekabetten dolayı vinç firmaları sadece bir alanda değil sektöre dair tüm alanlarda hizmet vermeye başlamıştır. Parseller vinç firmaları arasındaki rekabette lider olan firmamızın verdiği hizmetler:

 • Dış cephe temizliği,
 • Reklam tabela ve totem montajı
 • Cam yıkama, bakım, montaj,
 • Enerji santral çalışmaları,
 • Baca bakımı ve montajı,
 • Enerji nakil hatları bakım
 • Televizyon, dizi, kamera çekimleri,
 • Bina cephe yalıtım işlemleri,
 • Alüminyum, kompazit montajı,
 • Aydınlatma direk montaj, bakım,
 • Köprü altı çalışmaları kapsamında hizmet verilmektedir.

Tuşba Vinç Taşımacılık Hizmetleri

Vinçler, sadece inşaat ve şantiye alanlarında kullanılmamaktadır. Ağır eşyaların, yüksek katlara taşınması için de vinç kullanılabilir. Parseller vinç kiralama hizmeti kapsamındaki taşımacılık işlemleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Özellikle yüksek katlara eşya taşınmak istendiğinde nakliye şirketlerinin hizmetleri yetersiz kalabilir. Firmamız bünyesinde yer alan sepetli vinçler, 84 metre yüksekliğe kadar çıkabilir. Sepetli vinçler, taşımacılık ve nakliye işlemleri için eşyalarınızın güvenle taşınması için birebirdir. Hiyap vinçler üzerine yerleştirdiğimiz sepetli vinçler ile taşımacılık işleriniz için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Vinç sektöründe uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde eşyalarınız ve mobilyalarınız yüksek katlarda olan ev ve ofislere sorunsuz şekilde ulaşmaktadır.

Parseller vinç detaylarına bakabilirsiniz.

Tuşba Vinç Dış Cephe Temizlik Hizmetleri

Parseller uzman vinç kiralama şirketi için önemli tercihlerden biri olan firmamız Tuşba Vinç ile dış cephe temizlik işlerinizi rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Dış cephe temizliği, özellikle plaza ve sitelerde düzenli aralıklarla yapılması gereken bir işlemdir. Fark edilmese de binaların dış cephesi, en az ev ve ofislerin iç kısmı kadar kirlenmektedir.

Parseller vinç firmaları arasında lider olan firmamız, dış cephe temizliği için sepetli vinç kullanmaktadır. Sepetli vinç içinde bulanan ekip arkadaşlarımız ve temizlik personelleri, 84 metreye kadar dış cephe temizliğini yapmaktadır. Dış cephe temizliği için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Tıkla Ara
Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Merhabalar,

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?