Aydınlatma Direkleri Montaj,Bakım

Aydınlatma Direkleri Montaj,Bakım

Aydınlatma Direkleri Montaj, Bakım

Thomas Edison ampulü icat ettikten sonra hayatımız tamamen değişti. Eskiden mumlarla ve gazlı lambalarla aydınlanırken günümüzde artık lambalar ile aydınlanmaya başladık. Aydınlanma gündüz değil de tabi ki geceleri çok işimize yaramakta. Gündüzde karanlık yerlerde depo gibi mesela oralarda aydınlanmayı fazlasıyla kullanmaktayız. Geceleri ise bir yere gideceğimiz zaman aydınlatma sayesinde rahat bir görüş alanı ile gidebilmekteyiz. Aydınlatma direkleri montaj, bakım işlerini firmamız sayesinde yaptırarak uzun bir süre problem yaşamazsınız.

Geceleri özellikle araba kullanırken bu direkler çok işimize yaramaktadır. Şoförler bilir aslında yolun aydınlık olduğu ve olmadığı zamanlarda ne gibi tehlikeler olduğunu, aydınlanma konusunun ne kadar önemli olduğunu bilirler. Ayrıca sadece şoförlerde değil, aydınlık olmayan bir sokak yürürken insanlarda ne kadar tedirgin olmaktadır değil mi? Hemen adımlarımızı peş peşe atmaya çalışır, o sokaktan bir an evvel uzaklaşmaya çalışmaz mıyız? İşte aydınlanma hayatımıza pek çok yenilik katmıştır. Aydınlatma direkleri montaj, bakım işleri de bu kadar önemlidir.

Beylikdüzü Vinç Firmaları

Bu direklerin bakımları da bir hayli zordur aslında. Eskiden direklerin üzerine tırmanılarak yapılan bu tarz işler günümüzde sepetli vinçler ile rahat bir şekilde yapılabilmektedir. Teknik personelin sepetin içerisine girmesi ve ardından yukarıya çıkarak direğe gerekli bakımı yapması ile son bulmaktadır.

                Aydınlanma Direkleri Montajı

Aydınlanma direkleri gibi çok ağır malzemelerin montajları da çok basit değildir. Bu montaj sırasında dikkatli olmak ve direğe bir zarar vermeden bu işi bitirmek çok önemlidir. Direklerin montajı genel itibari ile şu şekilde yapılmaktadır.

  • Direk montajı yapılacak yerin öncelikle belirli ölçülerde kazılması gerekmektedir.
  • Kazılan yere aynı gün içerisinde beton dökülmeli ve betonun 1 gün boyunca kuruması beklenmektedir.
  • Kuruyan betona, kurumadan önce ankraj plakaları monte edilmelidir.
  • Betonun üst yüzünde bulunan ankraj plakaları sayesinde aydınlatma direkleri rahatlıkla oturabilecekleri ve vida ile sıkışabilecekleri bir yer kazanmaktadır.
  • Beton kuruduktan sonra direkler içlerinden elektrik kablolarının da geçirilmesi ile birlikte montaj edilir.
  • En son montaj bittikten sonra kontrol edilir ve çalışıyorsa işlem tamamlanır, bir sonraki direğe geçilir.

Aydınlatma direkleri montaj, bakım işlerinde yapılacak olan hususlar bu şekildedir. Bu konuda deneyim sahibi firmalar tarafından çok hızlı ve seri bir şekilde yapılabilen bu işlemlerde başınızın ağrımaması için tüm ekipmanlara sahip ve bu işi yapabilecek kapasitedeki firmalar ile iletişime geçmelisiniz.

Tuşba vinç şirketi ile birlikte aradığınız firmayı bulmanın ve işi profesyonel ellere bırakmanın huzuruna varabilirsiniz. Firmamız sektörde bulunduğu uzun yıllar boyunca Aydınlatma direkleri montaj, bakım konusunda tecrübe kazanmış ve işi en pratik ve seri şekilde yapmayı bilmektedir. Kaliteli bir montaj ve bakım işlemi için firmamız ile iletişime geçmelisiniz.

Tuşba Vinç Kiralama Hizmetleri Elektrik,Aydınlatma Direkleri Montajı,Bakım,Lamba Değişimi,vb. Elektrik işlerinde İstanbul’da profesyonel, güvenilir, titiz ve işini özenle yapan firmalardandır..

Tuşba Vinç olarak Elektrik,Aydınlatma Direkleri Montajı,Bakım,Lamba Değişimi,vb. Elektrik işlerinizde firmamıza ait Sepetli Vinç ile uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz..

Tuşba Vinç Hizmetleri vinç sektöründe kurulduğu tarihden itibaren bir çok firmaya hatasız ve kusursuz olarak uzman ekibi ve sepetli vinç operatörleri ile Elektrik,Aydınlatma Direkleri Montajı,Bakım,Lamba Değişimi,vb. Elektrik işlerinde vinç hizmeti vermiştir..

Önceliğimiz her zaman yaptığımız işin kalitesi ile müşterilerimizi memnun etmektir.

Sorularınız İstekleriniz ve Fiyat Talepleriniz İçin Lütfen İletişim Sayfamızdan Bizi Arayarak veya Mesaj Yazarak Ulaşınız..

6

Vinç Kiralama

 

Tıkla Ara
Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Merhabalar,

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?