Köprü Altı Çalışmaları

Ulaşım konusu Türkiye’nin son yıllardaki en hassas ve üzerinde durduğu konulardan bir tanesidir. Kaliteli ve hızlı bir ulaşım sağlamak isteyen devletimiz sürekli olarak yeni yollar yapmaktadır. Bu yapılan yollar ile birlikte insanların en çok arzu ettikleri şey kesintisiz bir iletişim olmaktadır. Bazı durumlarda bu yollara yapılan köprüler ile iletişim sağlanırken bu köprülerinde zaman içerisinde bir takım bakımlara veya başka şeylere ihtiyacı bulunmaktadır. Köprü altı çalışmaları yapan firmamız ile birlikte sizlerde dilediğiniz bakımı yaptırabilir, altyapı hattını köprü altından trafiği engellemeden geçirebilirsiniz.

Ulaşımın en kilit noktalarından bir tanesi olan köprülerin sağlamlığı tabi ki tartışılmazdır. Ancak önemli olan sağlam olarak inşa edilen bu yapıların zamana karşı deforme olmasını engellemektir. Özellikle soğuk ve sıcak zamanlarda en çok etkilenen betonda bazı zamanlar çatlamalar oluşur, yaz ve kış ayları ile birlikte bu çatlamalar oldukça büyür ve kırılgan bir yapıya dönüşür. Bu gibi durumların önüne geçebilmek adına bu beton yüzeylere uygulanabilecek bazı tedbirler bulunmaktadır. Kimyasal spreyler ile birlikte betonun ömrünün uzatılması mümkündür. Köprü altı çalışmaları ile birlikte arzu edilen kaliteli hizmetlere de ulaşılabilmektedir.

vinçlerle köprü altında çalışma

Beylikdüzü Kiralık Vinç

Bazı zamanlarda ise köprü altlarından altyapı hattı geçirilmesi gerekmektedir. Bu zamanlarda internet, elektrik gibi kabloların köprü altlarından geçmesi istenebilmektedir. Trafiği hiç engellemeden tamamen sepetli vinçler kullanılarak yapılan bu işlemler sonucunda arzu edilen geçiş işlemi de tamamlanmaktadır. Köprü altı çalışmaları neticesinde ekibimiz işi şu şekilde yapmaktadır.

  • Öncelikle çalışma olacak alanın güvenliği sağlanmaktadır.
  • Daha sonra dubalar ile birlikte trafik bir sonraki şeride kaydırılmaktadır. Vincimiz tek bir şeritte çalışma yapabilmektedir.
  • Çalışma alanı oluşturulduğu takdirde işçimiz artık vincin sepetine çıkmaktadır.
  • Altyapı hattının işçiye ulaştırılması ile birlikte onun köprü altına montaj işleri de başlayacaktır.
  • Montaj işleri vincin sürekli yapılan yerden yapılmayan tarafa doğru hareket etmesi nedeniyle birlikte kısa süre içerisinde tamamlanacaktır.

Montaj işlerinde en çok dikkat edilen noktalardan bir tanesi trafiğin kapatılmaması hususudur. Bunun yanında yukarıda çalışan işçinin başına bir şey gelmemesi için gereken tüm tedbirler alınmalıdır. İş güvenliği tedbirleri ile birlikte hem işçiye uygun çalışma ortamları sağlanmakta hem de oradan geçen trafik için en elverişli ortam hazırlanmaktadır. Köprü altı çalışmaları neticesinde öncelik kesinlikle iş güvenliği alanında olmaktadır.

Tuşba vinç kiralama hizmetleri ile birlikte arzuladığınız kaz. Kalitenin liteli sonuca anında ulaşabilirsiniz. Firmamız ile yapacağınız tüm elverişli işlerde kesinlikle iş güvenliği koşullarına uyulmaktadır. 20 yılı aşkın süredir sektörde başarılı işlere imza atan Tuşba vinç ile birlikte artık sizlerde en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla alabilirsiniz. Kalitenin doğru adresi Tuşba vinç ile birlikte arzuladığınız hizmete anında ulaşabilirsiniz.

Avcılar Sepetli Vinç Kiralama Firmaları

Köprü altı çalışmaları

Tuşba Vinç Kiralama Hizmetleri Köprü Altı Çalışması işlerinde İstanbul’da profesyonel, güvenilir, titiz ve işini özenle yapan firmalardandır..

Tuşba Vinç olarak Köprü Altı Çalışması işlerinizde firmamıza ait Sepetli Vinç ile uygun fiyatlarla kaliteli hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz..

Tuşba Vinç Hizmetleri vinç sektöründe kurulduğu tarihden itibaren bir çok firmaya hatasız ve kusursuz olarak uzman ekibi ve sepetli vinç operatörleri ile Köprü Altı Çalışması işlerinde vinç hizmeti vermiştir..

Önceliğimiz her zaman yaptığımız işin kalitesi ile müşterilerimizi memnun etmektir.

Sorularınız İstekleriniz ve Fiyat Talepleriniz İçin Lütfen İletişim Sayfamızdan Bizi Arayarak veya Mesaj Yazarak Ulaşınız..

Köprü Altı Çalışmaları
Köprü Altı Çalışmaları
Tıkla Ara
Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Merhabalar,

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?