parseller platform kiralama fiyatlari

Parseller Platform Kiralama

Parseller’de platform kiralama işlemleri için sektörde yenilikçi firmalardan olan Tuşba Vinç ile inşaat ve diğer sektörlerde platform kullanabilirsiniz. Platform, işlem yapacak personellerin yüksek metrelere çıkarak güvenli bir şekilde işlerini yapmasını sağlamaktadır. İş sağlığı ve güvenliği açısından platform hizmetleri kesinlikle kullanılmalıdır.

Firmamız, Parseller platform kiralama hizmetleri doğrultusunda bütün platform çeşitlerini bünyesinde bulundurmaktadır. Gelişen teknoloji ile günümüzde birçok farklı platform üretilmektedir. Parseller vinç kiralama şirketi kapsamında firmamız ile iletişim geçildiğinde talep edilen platform, verilen konuma en kısa süre içerisinde gelmektedir.

Platform kiralama işlemleriniz için günün her saati firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız, sizleri için 7/24 platform kiralama desteği sağlamaktadır.

Ayrıca Parseller vinç şirketleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

Tuşba Vinç Platform Çeşitleri

Parseller vinç kiralama hizmeti için firmamız tercih edildiğinde piyasada mevcut olan bütün platform hizmetlerini kiralayabilirsiniz. Firmamız, kurumsallaşma adına hamlelerini yıllar önce tamamlamıştır. Bu sayede, müşterilerinin platform kiralama ihtiyacındaki taleplere kolaylıkla yanıt verebilmektedir. Firmamız bünyesinde yer alan platform çeşitleri:

 • Makaslı platform,
 • Teleskobik platform,
 • Eklemli platform,
 • Dikey mastlı platform ve
 • Order picker platform çeşitleri firmamız filosunda bulunmaktadır.

Platformun çeşidine göre firmamız akülü ve dizel platform hizmeti vermektedir. Örneğin; Parseller platform kiralama kapsamında makaslı bir platform sanayi tipi bir alanda kullanılacaksa güvenlik için akülü platform kullanılmalıdır. Açık bir alan için makaslı platform kiralanacaksa hız ve tasarruf için dizel platformlar tercih edilmelidir.

Tuşba Vinç Platform Kiralamanın Faydaları

Parseller vinç kiralama firması alanında faaliyet gösteren firmamızdan platform kiralama işlemleri de yapılabilir. İş sağlığı ve güvenliği açısından çalışanlara önemli katkılar sunan platform, aynı zamanda şirketlere de büyük katkılar sağlamaktadır. Firmamızdan platform kiralandığında sağlanacak faydalar:

 • Personel yükseltici platformlar sayesinde sepetli vinç ve merdiven kullanmak zorunda kalmazsınız.
 • Platformların bakımı kolay olduğu için arıza, minimum düzeydedir. Bu sayede, platform hizmetleri sırasında beklemeye maruz bırakılmazsınız.
 • Farklı mekanlar ve işler için farklı platform çeşitleri kullanılabilir.
 • İnşaat sektörünün yanı sıra temizlik, bakım, onarım, montaj gibi alanlarda platform hizmeti alabilirsiniz.
 • Platformlar taşıması kolay cihazlar olduğu için aynı anda birden fazla platform, aynı ortamda rahatlıkla çalışabilir.

Parseller vinç kiralama hizmetlerine de bakabilirsiniz.

Parseller Kiralık Platform Özellikleri

Parseller vinç kiralama şirketi tavsiyesi için sadece Parseller değil İstanbul’da önerilen bir firma olan Tuşba Vinç ile platform ihtiyaçlarınız anında karşılanmaktadır. Kiralık platformlar, güvenlik konusu büyük oranda sağladığı için sektörde oldukça talep görmektedir. Firmamız bünyesinde yer alan kiralık platformların özellikleri:

 • Zorlu iklim ve sert arazi koşullarına kolaylıkla uyum sağlayabilir.
 • Platformun türüne göre 300 kilograma kadar yük taşıyabilir.
 • Dizel ve akülü seçenekler ile tasarruf olanağı sağlar.
 • Kumandalı sistem sayesinde operatörsüz de çalışabilir.
 • Yaşanılacak acil durumlarda, emniyet ve acil durum butonu bulunmaktadır.
 • Yapısı gereği yüksek manevra kabiliyetine sahiptir.
 • 20 metre yüksekliğe kadar hizmet verebilir.

Parseller Kiralık Platform ile Bina Temizliği

Parseller en iyi vinç kiralama firması için sorgulama yapıldığında ön plana çıkan firmamız, platform kiralama hizmetleri doğrultusunda bina temizliği desteği vermektedir. Platformlar, yapısı gereği 20 metreye kadar çıkabileceği için bina temizliğinde kolaylıkla kullanılabilir.

Kiralık platformlar ile bina temizliği işlemi daha hızlı olmaktadır. Bunun nedeni; platform üzerine aynı anda birden fazla kişinin çıkabilmesidir. Alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız sayesinde, bina temizliği yapacak kişiler işlerini güvenle yapabilir. Parseller platform kiralama hizmetleri için firmamız ile iletişime geçebilir, kaliteli hizmete sahi olabilirsiniz.

Tıkla Ara
Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Merhabalar,

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?