Esenyurt Sepetli Vinç Kiralama

Esenyurt Sepetli Vinç Kiralama

Esenyurt Sepetli Vinç Kiralama

Sepetli vinçler genellikle sabit olmayan bir mekanizma ile çalışmaktadır. Diğer bir ifadeyle haraketli mekanizma ile vinç üzerinde yer alan sepetlerle rahatlıkla farklı yüksekliklere kadar çıkılmasını kolaylaştırmaktadır.

Sepetli vinç; kamyon ya da dorse üzerine montajı yapılan, hidrolik sistemle hareket eden bom ismi verilen özel olarak tasarlanmış mekanik bir uzatma kolu ucunda yer alan sepetle taşıma işlemi gerçekleştirilen iş makineleridir. Bu iş makineleri ile ağır malzemeler taşınabilmekte ve insanlar sepet vasıtasıyla yüksek yerlere rahatlıkla ulaşabilmektedir.

Sepetli vinçler, vinç kullanmak için sertifikalı vinç operatörleri tarafından kullanılırlar ve bu operatörler alanında uzaman profesyonel kullanıcılardır. Malzeme taşımak ve kullanım alanına göre yüksek yerlere ulaşmak isteyenler Esenyurt Sepetli vinç kiralama hizmeti ile ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

epetli Vinçleri Kullanan Operatörlerden Aranılan Şartlar

Sepetli vinçleri kullanacak kişilerden en az meslek yüksekokullarından ilgili alandan mezun olma şartı aranmaktadır.

Bu operatörlerin gerek yükseköğrenimin ilgili alanlarında mezun olma şartıyla birlikte gerekse halk eğitim merkezlerinden alan ile ilgili sertifikaya sahip olma şartı aranılır. Bu şartlara haiz personel daha sonra resmi kuruluşlar tarafından tanzim edilen mesleki yeterlilik eğitimi aldırılır ve eğitim sonrasında yapılacak sınavda başarılı olmaları istenmektedir.

Esenyurt sepetli vinç kiralama hizmetinin firmamızdan talep edebilirsiniz ve hizmetler alanında uzman, iş güvenliği prensiplerine uyarak vinci kullanan personel ile hizmet verilmektedir.

Sepetli Vinçler Ne işe Yarar ve Kullanım Alanları

Günümüzde inşaat sektörünüm hız kazanması, limanlarda yük taşıma gibi birçok sektörde sepetli vinçlerin kullanılmasına ihtiyaç duyulmaktadır. Sepetli vinçlerin kullanım alanı her geçen gün artmaktadır.

Yüklerin taşınmasında engel bulunan alanlarda sepetli vinçler vasıtasıyla bu yükler istenilen yere taşınabilmektedir. Bu yüzden bu vinçler nakliye hizmetlerinde, lojistik sektöründe, inşat sektörü olmak üzere birçok alanda geniş kullanım alanı bulmaktadır.

Sepetli vinçlerin diğer bir kullanım alanı ise gerek hatların naklinde ve itfaiye hizmetlerinde kullanılmasıdır. Enerji nakil harları ile uğraşan enerji tedarikçileri sepetli vinçler sayesinde elektrik nakil hatlarının bakımlarını, onarımlarını yapmaktadır.

İtfaiyeciler ise yangınlarda insanların kurtarılması sağlamak ve daha birçok amaç için sepetli vinçlerden yararlanmaktadırlar.Esenyurt Sepetli Vinç Kiralama hizmetinden yararlanarak gerek tüzel kişiliğe sahip şirketler gerekse de kamu primleri tarafından ya da bireysel işlerde ihtiyaç duyulan sepetli vinç teminini kiralama yoluyla sağlayarak, işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Esenyurt Sepetli Vinç Kiralama
Esenyurt Sepetli Vinç Kiralama

Sepetli Vinçlerde İş Sağlığı ve Güvenliği

Günümüzde tüm sektörlerde güvenlik açısından aranılan en önemli husus yapılan hizmetlerin iş sağlığı ve güvenliği kapsamında gerçekleştirilip gerçekleştirilmediği konusudur. Nitekim ülkemizde de yasama ve yürütme erkleri tarafından iş sağlığı ve güvenliği konusunda yasal düzenlemeler yapılmıştır.

Yapılan düzenlemelerde yer alan şartlara ve belirtilen hususlara dikkat edilmediği taktirde kişiler, kamu ya da tüzel kişiliğe sahip birimlerin cezai müeyyide ile tecziye edilecekleri yer almış. Esenyurt sepetli vinç kiralama hizmeti sunan firmamızda, sepetli vinçlerin kullanan personelimiz yasal olarak gerekli tüm şartlara uyarak ve iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili tüm kurallara dikkat ederek hizmet etmektedirler.

Tıkla Ara
Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Merhabalar,

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?