Ucuz Vinç Kiralama

Büyükçekmece Vinç

Büyükçekmece vinç kiralama işlemi ile insan gücünün yetersiz kaldığı yüklerin taşınmasında, uygun vinç modellerinin kullanılması sağlanır. Vinçler yardımı ile birçok alanda çalışma faaliyeti sağlanır. İnşaat sektörü işlemleri başta olmak üzere, limanlarda yapılan taşıma işlemlerinde, gemi yükleme işlemlerinde, yüksek alanlarda yapılan bakım ve onarım işlemlerinde vinç araçlarından yardım alınır.

Büyükçekmece vinç firmaları arasında yer alan kuruluşumuz, vinç kiralama işlemlerinde deneyimli hizmet sunar. Büyükçekmece vinç kiralama şirketi olarak bizler, bu alanlarda çalışma faaliyeti sağlayan firmalara uygun vinç modellerine ulaşabilmeleri için hizmet sunarız. Tuşba Vinç yoluyla yapılacak doğru vinç kiralama seçimi ve kullanımı ile tüm çalışma faaliyetlerinde hem zamandan tasarruf edilir hem de işçilerin üzerinde bulunan iş gücü baskısı azaltılır.

Ayrıca Silivri vinç hizmetlerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Kullanım Yapılarına Göre Vinç Türleri

Sağladıkları kullanım şekillerine göre vinç türleri, iki farklı başlık içerisinde yer incelenirler. Vinç türlerinin bir kısmı sahip oldukları hareket özellikleri ile ön plana çıkar. Diğer bir kısmı ise sahip oldukları kaldırma özellikleri ile ön planda yer alır. Bu duruma bağlı olarak vinçler, hareket kabiliyetlerine ve kaldırma gücü kabiliyetlerine göre türlere ayrılırlar.

Özellikle, inşaat yapımında kullanılan vinçler, yüksek ağırlıkları kaldırabilme ve taşıyabilme özelliğine sahiptiler. Bu özellik sayesinde inşaatların yüksek katlarına kadar, ağır yükler zamandan tasarruf edilerek taşınır. Büyükçekmece en iyi vinç kiralama firması olarak bizler, inşaat alanlarında kullanılan vinç modelleri için güvenilir kiralama hizmeti sunarız. Büyükçekmece güvenilir vinç kiralama firması hizmetimiz ile İnşaat faaliyetlerinin ve taşıma işlemlerinin en kolay şekilde tamamlanmasını sağlamanız için hizmet yelpazemizde farklı vinç modellerine yer veririz.

Büyükçekmece Vinç
Büyükçekmece Vinç

Vinçlerin Sahip Olduğu Hareket Kabiliyetleri

Vinçlerin hareket kabiliyeti özellikleri sayesinde yüksek ağırlıklar kısa süre içerisinde bir yerden, başka bir yere kolaylıkla aktarılır. Büyükçekmece vinç hizmetlerimizde, bu yüksek hareket kabiliyetine sahip vinç modellerine ulaşılması amacı ile kaliteli koşullar sağlanır. Vinçler ve vinçlere ait hareket kabiliyeti özellikleri hakkında bilgileri, şu şekilde sıralarız:

 • Belirli bir noktaya sabitlenerek kullanılabilen vinçleri, sabit vinçler olarak adlandırırız.
 • Araçların arkasına eklenerek kullanılabilen vinçleri, hiyap vinçler olarak adlandırırız.
 • Dikey hareket kabiliyetine sahip olan ve inşaat alanlarında yüksek katlara çıkılabilmesini sağlayan vinçleri, kule vinçler olarak adlandırırız.
 • Arazi koşullarının zorlu olduğu bölgelerde kullanılan ve bir palet üzerine yerleştirilen vinç çeşitlerini, paletli vinçler olarak adlandırırız.

Bu vinç türleri sayesinde en zorlu koşullarda dahi çalışma sağlanabilir. Aynı zamanda farklı vinçlerin birbirine monte edilmesi ile oluşturulan köprülü vinç türü kullanılarak, en zorlu koşullarda en ağır yükler taşınır. Büyükçekmece güvenilir vinç kiralama firması yapımız ile sizlere tüm zorlu koşullarda kullanabileceğiniz kalite özelliklerine sahip vinçlerin kiralama hizmetini sunarız. Büyükçekmece vinç kiralama hizmeti konusunda deneyimli, disiplinli bir çalışma anlayışı ile uygun vinç modelleri ile buluşmanıza yardımcı oluruz.

Hadımköy vinç iletişim bilgileri yazımız içerisindedir.

Hareket Kabiliyetlerine Göre Vinçlerin Kullanım Alanları

Hareket kabiliyeti özelliklerine bağlı olarak şekillenen vinç kullanım alanları oldukça geniş bir yapıya sahiptir. Vinçler gelişmiş hareket kabiliyetlerine sahip ise zorlu arazi koşullarında kullanılabilirler. Vinçlerin hareket kabiliyetlerine göre şekillenen kullanım alanlarını, şu şekilde sıralarız:

 • Sabit vinçler, tersane bölgelerinde ve fabrika kuruluşlarında kullanılır.
 • Hiyap vinçler uzun mesafeli alanlarda kullanılır. Bu vinçler bir araca monte edilerek taşınabilir.
 • Kule vinçler, inşaat alanlarında kullanılır.
 • Paletli vinçler, arazinin engebeli olduğu yerlerde kullanılır.
 • Ağırlığı yüksek değerleri bulan yüklerin taşınmasında köprülü vinçler kullanılır.

Vinçlerin geniş kullanım alanına sahip olması avantajı ile zorlu çalışma koşullarında daha az iş gücü kullanılarak, inşa ve onarım faaliyetleri tamamlanır. Büyükçekmece kiralık vinç firması hizmeti veren kuruluşumuz, tüm bu zorlu şartlarda kullanabileceğiniz vinç modelleri ile sizleri buluşturur. Vinç kiralama işlemlerinde müşteri memnuniyetinin sağlanması, tarafımızca ön planda tutulur.

Kaldırma Güçlerine Göre Vinçlerin Türleri

Kaldırma güçleri ile belirlenen vinç türleri arasında halatlı vinçler yer alır. Halatlı vinçler ile yüksek değerde olan ağırlıklar, kolay bir şekilde kaldırılır. Sahip oldukları kaldırma gücüne göre vinçleri, şu şekilde sıralarız:

 • Hidrolik halatlı vinçler,
 • Halatlı vinçler

Bu iki vinç çeşidi sayesinde taşınan ağırlık, hızlı bir şekilde belirlenen noktaya ulaşır. Halatlı vinçler sayesinde büyük inşaat projeleri yapılır. Köprüler ve yollar bu vinç modeli ile inşa edilir veya bakım işlemi sağlanır. Büyükçekmece vinç kiralama işlemlerinde firmamız, tüm bu zorlu koşullara yönelik vinç modellerini hizmet ürün yelpazesinde sunar. Tuşba Vinç olarak bizler ihtiyaç duyduğunuz vinç modelleri için güvenilir kiralama hizmeti sunarız. Müşterilerden gelen talep ve istekleri her zaman değerlendirerek, kaliteli bir hizmet sağlarız. Çalışma alanlarınızda ihtiyacınız olan vinç modellerini bizlerin güvenilir hizmet anlayışı çerçevesinde kiralayabilir, inşaat faaliyetlerinizde doğru vinç modelleri ile çalışma sağlayabilirsiniz.

Tıkla Ara
Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Merhabalar,

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?