yenibosna platform vinc hizmeti

Yenibosna Platform Kiralama

Yenibosna platform vinç kiralama hizmetleri genellikle yüksek yapıların ulaşılması zor kısımlarında yapılması planlanan faaliyetler için kullanılmaktadır. Diğer vinçlerden farklı olarak daha pratik hizmet sağlayan platform vinçler arasında en sık tercih edilenleri eklemli platformlardır. 4 metreden 20 metreye kadar yükselme özelliklerine sahip vinçler yatay uzatma özelliklerine sahiptir. 300 kg’ye kadar taşıma kapasitesine sahip vinçlerin kullanım alanların da oldukça yaygındır. Yenibosna platform kiralama ücretleri kullanım alanlarına ve platform vinç özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

Yükseltme ve yük kaldırma açısından, günlük hayatta en verimli hizmeti sunan platform vinçler, şehir içi ve dar alanlarda da rahat kullanımı sayesinde birçok kişi için en iyi yük kaldırma alternatifleri arasında yer almaktadır. Yenibosna vinç kiralama firması önerisi arayanların ilk duyacağı firmalardan biri olan firmamız, tüm vinç uygulama alanları için kurumsal destek sağlar.

Ayrıca İstanbul vinç kiralama yazımızı inceleyebilirsiniz.

Yenibosna Kiralık Platform Vinçlerin Özellikleri  

Eklemli platform vinçlerin sahip oldukları özellikleri sayesinde kullanıcılara büyük avantaj sağlamaktadır. Tuşba Vinç ailesinin en çok tercih edilen vinçlerinden biri olan platform vinçlerin temel özellikleri:

 • Akülü, dizel, şasili çalışma özellikleri,
 • 4 – 20 metre arası faaliyet alanı,
 • 300 kg’ye kadar yük taşıma kapasitesi,
 • Kumandalı sistem ile personelsiz çalışma avantajı,
 • Emniyet ve acil durum butonları,
 • Yüksek manevra kabiliyeti,
 • Zorlu iklim ve arazi koşullarına tam uyum sağlama vb.

Daha birçok farklı özellikleri bulunmaktadır. İstanbul’un tüm bölgelerine profesyonel hizmet götüren firmamızdan Yenibosna başta olmak üzere tüm ilçe ve semtler için vinç kiralama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Geniş çalışma alanlarına sahip platform vinçlere Yenibosna vinç kiralama telefon ve diğer iletişim kanallarımız üzerinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Yenibosna Platform Vinç Kiralama Fiyatları

Vinç kiralama işlemlerinden önce müşterilerin dikkat ettiği ilk unsur doğal olarak fiyatlardır. Fakat fiyatlar doğru firma belirlenmesinde tek başına yeterli bir etken değildir. Yenibosna platform kiralama hizmetlerimiz kapsamında daima müşteri odaklı kiralama fiyatları uygulanmaktadır.

Platform vinçlerin kullanım süreleri ve hizmet kapsamına göre farklı fiyat seçenekleri sunulmaktadır. Avantajlı geri ödeme seçenekleri ve kurumsal fiyat politikaları ile Yenibosna uzman vinç kiralama şirketi üzerinden profesyonel destek alabilirsiniz.

Büyükçekmece sepetli vinç kiralama firmaları yazımızı da okuyabilirsiniz.

Yenibosna Platform Vinçlerin Kullanım Alanları Nelerdir?

Platform vinçler firmaların en çok tercih ettiği yaygın vinç modellerimiz arasında ilk sırada yer almaktadır. Özellikle geniş bir kullanım alanına sahip olan bu vinçler, birçok ağır yükün ve yüksek çalışma alanlarının kısa süre içinde faaliyetlerinin tamamlanmasında yardımcı olmaktadır. Tuşba Vinç firmasının yeni nesil platform vinçlerinin kullanım alanları:

 • İnşaat ve şantiye alanları,
 • Bine cam ve dış cephe hizmetleri,
 • Havaalanları,
 • Tersaneler,
 • Tüm yüksek çalışma alanları vb.

Olarak sıralanabilir. Platform vinçler kendi aralarında farklı olarak sınıflandırılabilmektedir. Yenibosna saatlik kiralık vinç hizmetimiz sayesinde kısa süreli tüm vinç uygulamaları için platform vinçleri tercih edebilirsiniz.

İstanbul En Güvenilir Platform Kiralama Firması

Platform vinçlerin güvenlik özellikleri ve pratik oluşları sayesinde tüm koşullarda üstün performans sağlayabilirler. Yenibosna platform kiralama hizmetlerimiz kapsamında iş güvenliği ilk sırada dikkate alınmaktadır. Vinç kiralama hizmetlerinin yüksek güvenlik kriterleri için yapılması oldukça önemlidir. Olası arızalara karşı anında emniyet ve acil durum moduna geçen platform vinçlerimizi uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz.

Ağır yüklerin yüksek noktalara kaldırılmasını kolaylıkla sağlayan platform vinçler, şantiyeler başta olmak üzere birçok farklı alanda yoğun kullanıma sahiptir. Yenibosna kiralık vinç firması üzerinden platform vinçler, sepet vinçler, lastik tekerli vinçler, paletli vinçler, köprülü vinçler, eklemli vinçler vb. birçok farklı tür vinci kiralayabilirsiniz.

Tıkla Ara
Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Merhabalar,

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?