silivri platform kiralama fiyatlari

Silivri Platform Kiralama

Silivri’de platform kiralama şirketleri arasında saygın bir yeri olan firmamız Tuşba Vinç platform kiralama hizmeti gerektiren bütün durumlar için hizmet vermektedir. Silivri platform kiralama, aynı anda birden fazla kişinin iş yapabilmesi nedeniyle tercih edilmektedir. Firmamız, sektörde yer alan bütün platform çeşitlerini bünyesinde bulundurmaktadır.

Sektörümüzde, gelişen teknoloji ve yatırımların artması ile birlikte rekabet ortamı artmıştır. Bu tip bir rekabetle baş edebilmek için yılların getirdiği tecrübeye güvenen firmamız, yatırımlarının tamamını yıllar önce tamamlamıştır.

Silivri vinç kiralama hizmeti için firmamız ile iletişime geçildiğinde belirtilen konuma firmamız vinçleri, platform hizmeti sağlamak için gelecektir. Platform kiralama işlemleri için günün her saati firmamızı arayabilirsiniz.

Ayrıca vinç çeşitleri nelerdir? Yazımızı okuyabilirsiniz.

Tuşba Vinç İle Hizmet Verilen Platform Çeşitleri

Silivri vinç kiralama firması önerisi istendiğinde başta Silivri olmak üzere İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde platform kiralama hizmeti verilmektedir. Firmamız, üretilen bütün platform çeşitlerine sahiptir ve kiralanmak istenen alana göre platform kiralamaktadır. Firmamızın sahip olduğu platform çeşitleri:

 • Teleskobik platform,
 • Order picker platform,
 • Eklemli platform,
 • Makaslı platform ve
 • Dikey mastlı platform çeşitleri bulunmaktadır.

Platform hizmetleri sağlanırken farklı alanlara farklı çeşitler tercih edilmelidir. Örneğin; taşıma ve yerleştirme işlemleri için order picker platform kullanılmalıdır. Yüksek katlara eşya ya da malzeme taşınırken ise eklemli platform kullanılmalıdır. Doğru olarak kullanmayan platform çeşitleri, işlemlerinize yarar yerine zarar vermektedir.

Tuşba Vinç Kiralık Platformların Özellikleri

Silivri güvenilir vinç kiralama şirketi arasında yer alan firmamız, kiralık platform hizmetinde güvenilir ve kaliteli hizmet vermektedir. Kiralık platformlar, firmalar tarafından tasarruf amacıyla kullanılmaktadır. Aynı anda birden fazla kişi taşıyabilen ve işlerin hızlı bitmesini sağlayan kiralık platformların özellikleri:

 • 300 kilograma kadar yük taşıyabilir.
 • Manevra yeteneği sayesinde kolaylıkla hareket edebilir.
 • Acil durumlar için emniyet butonu bulunmaktadır.
 • Otomatik kontrol sayesinde vinç operatörü olmadan da çalışabilir.
 • Akülü ve dizel seçenekleri ile maliyetten tasarruf olanağı sağlar.
 • 4 metre ve 20 metre arasında çalışabilir.

Firmamız, sahip olduğu platformlar ile Silivri platform kiralama konusunda sektörde öncü ve fark yaratan firmalardan biridir.

Tuşba Vinç Endüstriyel Temizlik Hizmetleri

Silivri günlük kiralık vinç hizmeti sunan firmamız Tuşba Vinç endüstriyel temizlik işlemleriniz için kiralık platform hizmeti sunmaktadır. Endüstriyel temizlik, binaların dış cephesini temizleme amacıyla yapılmaktadır. Dış cephe, farkında olunmasa bile en az ofis ve evlerin içi kadar kirlenmektedir.

Eklemli platform seçenekleri ile yüksek metrelerde de temizlik işleri yapılmaktadır. Temizlik sırasında sadece bir kişi yeterli olamayacağı için ekip halinde çalışılması gereklidir. Bu kapsamda iş yapabilmek için de platform desteği alınmalıdır. Firmamızdan endüstriyel temizlik işleri için platform kiralandığında, firmamız sizlere günlük olarak vinç kiralanmasını tavsiye etmektedir.

Pergel vinç nedir? Yazımızdan bakabilirsiniz.

Tuşba Vinç Güvenilir Platform Hizmetleri

Silivri kiralık vinç firması seçeneklerinden biri olan firmamız, kurulduğu günden bu yana güven konusuna büyük bir özen göstermektedir. Firmamız, güvenilir hizmet anlayışının müşteri memnuniyetini arttıracağını çok iyi bilmektedir.

Platform hizmetleri, tüm vinç hizmetleri arasında en güvenilir yöntemdir. Riskli ve tehlikeli durumlarda kiralık platform kullanıldığında işler daha güvenli olmaktadır. Firmamız, sahip olduğu platform çeşitleri ve uzman personelleri ile bu konuda yetkin bir seviyeye ulaşmıştır.

Güvenlik konusunda alanında uzman arkadaşlarımıza önemli bir görev düşmektedir. Ekip arkadaşlarımız yıllardır sektörde çalışan ve yaşanabilecek bütün sorunları çözebilecek niteliktedir. Silivri platform kiralama hizmeti için günün her saati firmamız ile iletişime geçebilir ve güvenilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Tıkla Ara
Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Merhabalar,

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?