İkitelli Platform Kiralama

İkitelli platform vinç kiralama hizmetleri kapsamında kullanım alanına göre farklı platform çeşitleri kullanılmaktadır. Farklı kullanım alanlarına göre sınıflandırılan platform vinçler, birçok farklı hizmet faaliyeti için büyük avantaj sağlamaktadır. Yüksek noktalarda tüm detaylı işlemlerin kısa sürede yapılmasını sağlayan platform vinçler, uygun fiyat özellikleri sayesinde farklı hizmet alanlarında hizmetlerinizde yardımcı olmaktadır.

Lojistik, depolama, inşaat, montaj, onarım vb. tüm faaliyetler için platform vinç kullanımı yaygındır. İkitelli platform kiralama hizmetleri kapsamında vinçlerin çeşitlerine ve faaliyet alanlarına göre farklı tür fiyat politikaları uygulanmaktadır. İkitelli profesyonel vinç kiralama firması aracılığıyla tüm vinç uygulama alanları için hizmet alabilirsiniz.

Parseller platform kiralama işlemlerine de bakabilirsiniz.

Platform Vinç Kiralama Süreci Nasıl İşler?

Vinçlere ihtiyaç duyduğunuz ilk andan itibaren hizmetin tamamlanmasına kadar olan tüm süreçte uzmanlarımız tarafından detaylı kiralama planlaması ve hizmet kapsamı belirlenmektedir. İkitelli en iyi vinç kiralama firması olarak kiralamaya karar vermenizin ardından:

 • Faaliyet alanına göre uygun vincin seçilmesi,
 • Hizmet süresi ve kullanım seçeneklerinin belirlenmesi,
 • Ücret ve geri ödeme seçeneklerinin oluşturulması,
 • Platform vinç türünün seçilmesi,
 • Hizmet sözleşmesinin belirlenmesi vb.

Birçok farklı detay hazırlanmaktadır. Kiralama süreci sanıldığının aksine oldukça kolay ve rahattır. Tuşba Vinç olarak kurumsal hizmetlerimiz sayesinde sayısız alanda profesyonel kiralama hizmetleri gerçekleştirmekteyiz.

İkitelli Kiralık Eklemli Platform Vinçlerin Avantajları

Platform vinçlerin türüne göre kullanım alanları değişiklik göstermektedir. Vinç türünün sahip olduğu özellikler, elde edilecek verimin de en yüksek seviyelerde olmasını sağlar. İstanbul’un tüm bölgelerinde aktif faaliyet yürüten platform vinçlerimiz, İkitelli uzman vinç kiralama şirketi tarafından belirlenen avantajlı ödeme koşullarıyla sunulmaktadır. Platform vinçlerin sağladığı başlıca avantajlar arasında:

 • Küçük kapılardan bile geçerek en dar alanlarda çalışabilir,
 • Normal vinçlerin giremeyeceği zorlu arazilerde hizmet sağlar,
 • Farklı derecede ağırlık kaldırabilir ve en yüksek noktalara kadar ulaşabilir,
 • Bazı modellerde uzaktan kumanda ile kontrol mümkündür.

Yer almaktadır. Sağlanan tüm faydaların yanı sıra, İkitelli platform kiralama firmamızın kurumsal avantajlarından yararlanabilirsiniz. Son teknoloji araçlara sahip firmamız tarafından tüm zorlu arazi ve çalışma alanlarında bile en iyi vinçlerle profesyonel hizmet sunmaktayız.

Florya platform kiralama hizmeti bilgileri yazımızda yer almaktadır.

İkitelli Platform Kiralama Çalışma Alanları

Platform vinçlerin çalışma alanları diğer vinçlere göre daha kapsamlıdır. İkitelli bölgesi baz alınarak değerlendirildiğinde platform vinçlerin inşaat ve sanayi alanlarında çok sık tercih edildiği görülmektedir. İkitelli vinç kiralama şirketi tavsiyesi almak isteyenlerin ilk duyacağı firmalardan biri olan firmamız, platform kiralama hizmeti ile başlıca faaliyet alanları arasında:

 • Şantiye alanları,
 • Yüksek yapıların cam temizlikleri,
 • Tabela, reklam panosu vb. montaj – demontaj işlemleri,
 • Bina dış cephe çalışmaları,
 • Eşya depolama, kaldırma ve yükleme faaliyetleri vb.

Yer almaktadır. 10 ton ağırlığa kadar kullanım avantajına sahip olan platformlar arasından ideal seçenekleri size Tuşba Vinç ekipleri sağlayacaktır. Platform vinçlerin kullanımı diğer vinçlere göre daha farklı uzmanlıklar gerektirir. Bu nedenle mutlaka kurumsal bir firma ile çalışmanız tavsiye edilmektedir.

İkitelli Platform Kiralama Vinç Çeşitleri Nelerdir?

İstanbul’un her geçen gün artan kiralık vinç ihtiyacına en iyi çözüm önerileri sunan firmamız tarafından farklı tür platform vinçler ile hizmet verilmektedir. İkitelli platform kiralama hizmetleri kapsamında:

 • Sepetli platform vinçler,
 • Makaslı platform vinçler,
 • Örümcek platform vinçler vb.

Başta olmak üzere yaygın olarak tercih edilen tüm platform vinçlerden birini tercih edebilirsiniz. İkitelli vinç kiralama telefon ve adres bilgilerinizi vermeniz halinde bulunduğunuz faaliyet alanına kadar gelerek tüm vinç uygulama alanlarında uzman desteğini sizlere sağlar. Tüm platform vinç kiralama hizmetlerinden uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

Tıkla Ara
Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Merhabalar,

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?