beylikduzu vinc firmalari iletisim bilgileri

Beylikdüzü Vinç Firmaları

Beylikdüzü vinç kiralama firmaları, farklı çeşitlerde vinç modelleri ihtiyaçları için hizmet verirler. Ağırlığı nedeniyle elle veya başka bir kaldırma aracı ile taşınamayan yükler, vinçler yardımıyla kaldırılır. Özellikle inşaat, tersane, şantiye, depo alanlarında vinç araçları sıklıkla kullanılır. Beylikdüzü vinç firmaları arasında güvenilir hizmet anlayışı ile kiralama koşulları sağlayan firmamız, bu alanlarda duyduğunuz vinç ihtiyaçlarına cevap verir.

Vinçler ağırlıkları taşımak amacı ile hareket ederken , yükselebilir, dönebilir ve ray üzerinde ilerleyebilirler. Bu fonksiyonları sayesinde, ağırlıkların kısa sürede taşınmasını sağlarlar. Vinçler ağırlıkları sadece bir noktadan diğer bir noktaya taşımaz. Yüksek uzunluklara sahip vinç modelleri ile ağırlıklar, metrelerce yüksekliğe aktarılabilir.

Beylikdüzü sepetli vinç kiralama firmaları yazımıza da bakabilirsiniz.

Vinçleri Nasıl Sınıflandırırız?

Vinçleri sınıflandırmak için araçların sahip olduğu hareket kabiliyetleri göz önünde bulundurulur. Vinçler hareket özelliklerine bakılıp, altı ayrı başlık içerisinde sınıflandırılır. Vinçlerin sınıflandırılmış hallerini şu şekilde sıralarız:

  • Paletli vinçler,
  • Sabit vinçler,
  • Lastik tkerleğe sahip vinçler,
  • Ray üzerinde hareket eden vinçler,
  • Köprülü vinçler,
  • Kule vinçler

Bu vinç modelleri kullanılarak insan gücünün kaldıramayacağı ağırlıklar, istenilen noktalara nakledilir. Vinçler sayesinde taşınacak malzemeler, yüksek bina katlarına çıkarılır. Vinç kullanımı ile çalışma alanlarında zamandan tasarruf sağlanır.

Sizlerde çalışma alanlarında vinçlerin sınıflandırılmış çeşitlerine ihtiyaç duyuyorsanız, Tuşba Vinç olarak sektörde hizmet sağladığımız firmamıza ulaşabilirsiniz. Beylikdüzü uzman vinç kiralama şirketi yapısı ile hizmet veren kuruluşumuz, sizlerin ihtiyacınıza en uygun vinç modelleri ile buluşmanızı, kaliteli koşullar içerisinde sağlar.

Kaldırma Özelliklerine Göre Vinçler

Kaldırma güçlerine göre vinçler, farklı sınıflara ayrılırlar. Vinçlerin kaldırma güçlerinin farklı yapılarda olması sayesinde, oldukça ağır yapıya sahip olan yükler inşaat alanlarında, tersanelerde ve şantiyelerde kolayca taşınırlar. Kaldırma özelliklerine göre vinçleri şu şekilde sıralarız:

  • Halatlı vinç modelleri
  • Hidrolik halatlı vinç modelleri

Bu vinç modelleri yüksek ağırlıkta olan malzemeleri kaldırmakta kullanılır. Kaldırma özelliklerine göre sınıflara ayrılan vinçler, kurtarma çalışmalarında ve köprü inşaatlarında da tercih edilirler. Sizlerde çalışma alanlarınızda, halatlı vinç modellerine ihtiyaç duyuyorsanız, Beylikdüzü profesyonel vinç kiralama firması özelliği ile hizmet veren şirketimiz Tuşba Vinç yardımıyla, aradığınız vince ulaşabilirsiniz. Beylikdüzü vinç firmaları arasında bulunan kuruluşumu ile en kaliteli hizmeti sizlere sağlarız. Beylikdüzü vinç kiralama hizmeti koşullarımızdan yararlanıp, müşteri memnuniyetinin ön planda tutulduğu anlayışımız sayesinde kaliteli araç modelleri üzerinden kiralama gerçekleştirebilirsiniz.

Beylikdüzü kiralık vinç hakkında bilgiler yazımızdadır.

Hidrolik Halatlı Vinçlerin Sınıfları

Hidrolik halatlı vinç modeli sınıfları, taşınabilme özelliklerine bağlı olarak incelenir. Hidrolik halatlı vinçler iki farklı sınıfa ayrılırlar. Hidrolik halatlı vinçlerin sınıflarını şu şekilde sıralarız:

  • Teleskopik bumlu halatlı vinçler,
  • Kurtarıcı halatlı vinçler

Bu vinç modellerinden teleskopik bumlu vinçler, kamyonlara bağlanarak taşınabilir. Bu özellik sayesinde vinçlerin bir alandan diğer bir alana aktarımı kolay ve hızlı şekilde yapılır. Kurtarıcı halatlı vinçler ise ağır yüklerin taşınmasında kullanılır.

İnşaat, tersane, şantiye, depo alanlarında bu vinç modellerine yönelik ihtiyaçlar, firmamız tarafından kaliteli hizmet anlayışı ile cevaplanır. Firmamız, Beylikdüzü saatlik kiralık vinç hizmeti sunarak, sizlerin vinç almasına gerek kalmadan çalışma alanlarınızda uygun vinç modellerini kullanmanız için hizmet sunar. Sizde güvenilir koşullar ve müşteri odaklı fiyat uygulamaları ile vinç kiralamak için kuruluşumuzdan hizmet alabilirsiniz.

Vinçlerde Ray Kullanımı

Ray kullanımı ile hareket eden vinçler, Monoray vinçlerdir. Bu vinç sınıfı, bir ray üzerine yerleştirilir. Ray üzerinde sağlanan vinç hareketi yardımı ile ağır yükler, aktarılmak istenen noktaya iletilir. Vincin hareketi, raya monte edilen yerde bulunan taşıyıcı aparatlar ile sağlanır. Taşıyıcıların yardımı ile Monoray vinçler, uzun metreler boyunca hareket ederler. Bu özellikteki vinçler sayesinde, zamandan tasarruf edilip, işçilerin üzerinden bulunan iş gücü baskısı azaltılır.

Beylikdüzü günlük kiralık vinç hizmeti sunan firmamız, çalışma alanlarınızda zamandan tasarruf etmek ve iş güvenliği koşullarına uygun faaliyet göstermek için ihtiyaç duyduğunuz vinç modelleri ile sizleri buluşturuyor. Sizde, Beylikdüzü vinç firmaları içerisinde deneyimli çalışma koşulları ile yer alarak sunduğumuz güvenli ve prensipli hizmetimizden yararlanıp, Beylikdüzünde ihtiyaç duyduğunuz vinç çeşitlerini kiralamak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara
Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Merhabalar,

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?