basaksehir platform kiralama fiyatlari

Başakşehir Platform Kiralama

İstanbul Başakşehir platform kiralama hizmetleri kapsamında, kiralanmak istenen araç modeli, ölçüsü, kapasitesi ve diğer birçok teknik detay incelenmelidir. Birbirinden farklı çalışma prensiplerine sahip platform vinçler, faaliyet alanlarına göre belirlenebildiği gibi teknik özelliklerine göre de belirlenmektedir. Sektörde yeni nesil platform araç filosu ile lider konumda olan firmamız, Başakşehir Platform Kiralama hizmetleri ile projelerinizin normalden çok daha kısa süre içinde tamamlanmasına yardımcı olmaktadır.

Dünyanın önde gelen vinç üreticilerine ait ürünlerin tercih edildiği araçlarımızdan kurumsal güvence ve uygun fiyatlarla kiralamanız mümkündür. Yılladır İstanbul’un en çok tercih edilen firmaları arasında olmamızda en büyük paya sahip olan Başakşehir bölgesi, Başakşehir vinç kiralama şirketi tavsiyesi arayan herkesin ilk karşılaştığı firma olmayı başarmıştır.

Ayrıca Başakşehir Vinç firmaları yazımızı inceleyebilirsiniz.

Başakşehir Platform Kiralama Vinç Teknik Özellikleri

Platform kiralamada dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlar arasında; platform ölçüsü, yük taşıma kapasitesi ve araç teknik özellikleridir. Platform kiralama hizmetleri kapsamında Tuşba Vinç üzerinden en çok talep edilen araçlar arasında:

 • Akülü platform,
 • Dizel makaslı platform,
 • Teleskopik platform,
 • Dar şasi makaslı platform,
 • Eklemli platform,
 • Araç üstü platform,
 • Elektrikli dikey mastlı platform vb.

Yer almaktadır. Farklı faaliyet alanlarında en iyi hizmeti sağlamak adına her geçen gün araç filosunu büyüten firmamız, uzman vinç operatörleri ile sorunsuz hizmet sağlamaktadır. Başakşehir profesyonel vinç kiralama firması vinçlerin kullanıldığı tüm alanlarda, platform vinç hizmeti sunmaktadır.

İstanbul Vinç Kiralama Hizmet Bölgeleri

Son yıllarda vinç kiralama şirketleri her ne kadar kurumsal bir yapıya bürünmüş olsalar bile hala çok büyük eksikleri vardır. Bu eksikler arasında en önemlisi; kurumsal fiyat ve geniş araç seçeneğidir. Firmamız sizin için her iki seçeneği de sunmaktadır. Başakşehir platform kiralama hizmetleri kapsamında İstanbul Başakşehir başta olmak üzere; Avrupa ve Anadolu yakasının tüm noktalarında hizmet sunmaktayız.

İstanbul’daki vinç firmalarının bir diğer önemli eksiği ise yerelden genel düzeye hizmet sıçraması yapamamalarıdır. Sadece belirli bölge ve semtlerde sıkışıp kalan bu firmalar, kaliteli hizmet sağlasa bile istediğiniz faaliyet bölgesinde size yeterli desteği sunamaz. Başakşehir vinç kiralama iletişim adresimiz üzerinden istediğiniz faaliyet alanında firmamızdan tam destek alabilirsiniz.

Başakşehir sepetli vinç kiralama hizmetlerine de bakabilirsiniz.

Başakşehir Platform Kiralama Avantajlı Fiyat Seçenekleri 

Platform kiralama hizmetlerinde fiyatlandırma seçenekleri farklı özellikler göstermektedir. Şayet Tuşba Vinç ile çalışmanız halinde beklentileriniz ve platform araç özelliklerine göre farklı fiyatlandırma yapılacaktır. Kurumsal firma politikalarımız gereği:

 • Hizmet süresi ve
 • Platform türü

Ücretlerin belirlenmesinde temel etkenlerdir. Başakşehir vinç kiralama ücreti yüksek iş güvenliği ve performans sağlayan platform vinçlerimizin özellikleri kapsamında değişiklik göstermektedir. Platform vinçlerin yanında, sepetli veya diğer tür profesyonel vinçleri kiralayarak hizmet alanlarınızda kapsamlı bir çalışma yürütebilirsiniz.

Başakşehir Araç Üstü Platform Kiralama

Platform vinçlerin sağladığı en büyük avantaj kısa sürede kurulumu yapılarak, en zorlu hizmet bölgelerinde bile faaliyet yürütebilmesidir. Araç üstü platformların sağladığı bu avantaj, en dar alanlarda bilir yüksek katlı binaların ulaşılmaz kısımlarına, işçi veya malzeme taşıması yapabilir. Araç üstü platform kiralama hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişiler:

 • 30 metreye kadar çalışma yüksekliği,
 • Yatay/dikey erişim,
 • Ağır yük taşıma kapasitesi,
 • Güvenli sepet özellikleri vb.

Avantajlardan yararlanabilirler. Başakşehir güvenilir vinç kiralama şirketi olarak şuana kadar hizmet verdiğimiz tüm alanlarda müşterilerin kısa sürede faaliyetlerini tamamlamalarına destek olduk.

Başakşehir platform kiralama hizmetlerimiz içinden sizin için en uygun kiralık platformu seçerek ideal verimi elde edebilirsiniz. Faaliyet alanlarınıza göre uygun vinç modellerini seçmekte zorlanan kişiler uzmanlarımızdan profesyonel ücretsiz destek alabilirler.

Tıkla Ara
Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Merhabalar,

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?