Avcılar Vinç Şirketleri

Avcılar Vinç Şirketleri

İstanbul Avcılar vinç şirketleri tarafından sağlanan kiralık vinç hizmeti kapsamında, ağır yüklerin ve malzemelerin yüklenmesinden farklı bir yere taşınmasına kadar birçok farklı işlem kısa sürede yapılabilmektedir. Vinçler oldukça geniş bir alanda kullanılabilir. Özellikle inşaat sektöründe sıklıkla kullanılan vinçler, kullanım alanlarına göre sınıflandırıldığı için sektöre ve faaliyet alanına göre doğru vinç modelini seçmeniz gerekmektedir. Firmamızdan vinç kiralamadan önce hizmet detayları ve vinç özellikleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Günümüzde Avcılar vinç şirketleri birbirinden faklı türden kiralık vinçlerle hizmet vermektedir. İstanbul’un en merkezi noktalarından biri olan Avcılar’da tüm sektörler için Avcılar vinç kiralama şirketi olarak sunduğumuz hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

İstanbul vinç firmalarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Avcılar Kiralık Vinç Modelleri Nelerdir?

Vinçlerin kullanım alanlarına göre birçok farkı vinç modeli bulunmaktadır. Kullanım alanlarına göre değişiklik gösteren modeller arasından doğru seçimi yapmak işlerin daha kısa sürede ve profesyonel şekilde tamamlanmasını sağlamaktadır. Tuşba Vinç firma yetkilileri tarafından faaliyet gösterdiğiniz alana göre uygun vinç modelleri belirlenmektedir. Genellikle en çok kullanılan kiralık vinçler:

 • Sabit vinç,
 • Sepetli vinç,
 • Paletli vinç,
 • Lsatikli vinç,
 • Kule vinç,
 • Köprülü vinç vb.

Olarak sınıflandırılabilir. Söz konusu vinçlerin hepsi için farklı kiralama ücretleri uygulanmaktadır. Faaliyet süresi ve vinç türüne göre belirlenen kiralama ücretleri müşteri beklentilerine göre belirlenir. Avcılar en iyi vinç kiralama firması aracılığıyla vinç kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Hangi Alanlarda Kiralık Vinç Kullanılır?

Vinçlerin kullanım alanları birçok açıdan değişiklik gösterebilir. Özellikle inşaat ve limanlarda ağır yüklerin indirilip kaldırılması için vinçler tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra, sepetli vinçler ile ulaşılması zor alanlar içinde vinçler tercih edilmektedir. Avcılar Vinç Şirketleri sayesinde vinçlere ihtiyaç duyulan tüm alanlarda kiralama hizmeti alabilirsiniz.

Vinçlerin kullanılacağı alanlarla birlikte vinç özelliklerinin doğru belirlenmesi gerekmektedir. Yük taşıma kapasitesi, hareket kabiliyeti ve daha birçok unsura göre farklı sınıflarda vinçler yer almaktadır. Vinçler:

 • Hareket kabiliyeti ve
 • Kaldırma gücü

Olarak iki farklı sınıfta değerlendirilmektedir. Avcılar güvenilir vinç kiralama şirketi sizin için tüm sınıflara ait vinçlerle hizmet sağlamaktadır.

Avcılar Vinç Şirketleri ve Kiralama Ücretleri Ne Kadardır?

Vinç kiralama ücretleri farklı değişkenlere göre belirlenmektedir. Bu değişkenler aynı zamanda firmaların ücret politikalarına göre belirlenir. Tuşba Vinç ailesi olarak daima müşteri beklentileri ve kurumsal fiyat politikaları dikkate alınarak kiralama ücretleri hesaplanmaktadır. Ücretlerin belirlenmesinde başlıca etkenler:

 • Kullanım süresi,
 • Vinç türü,
 • Operatör hizmeti vb.

Olarak belirlenmiştir. Avcılar vinç kiralama ücreti bu unsurlar firma tarafından dikkate alınarak hesaplanmalıdır. Tamamen firma yararına hesaplama yapan kiralama şirketleri sizin için pekte avantajlı olmayacaktır. Bu nedenle kurumsal hizmet veren ve müşteri referanslarına riayet ederek çalışan kurumsal firmalardan destek almanız tavsiye edilmektedir.

Vinç kiralama hizmetleri için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Vinç Kiralamadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Vinç kiralama hizmeti almadan önce hizmet talep edilen firmanın referansları ve vinçlerin sertifikalı olup olmadığına dikkat edilmesi gerekmektedir. Avcılar Vinç Şirketleri arasında ilk sırada yer alan firmamız, size tüm bu garantileri vermektedir. Risk seviyesi yüksek işlerde olası sorunların önüne geçilmesi ve iş güvenliğinin sağlanması için mutlaka firma tarafından vinçlerin bakımlarının yapılmış olması gerekmektedir.

Vinç kiralama hizmetinden önce bu unsurlarla birlikte ücretlerde dikkate alınmalıdır. Türkiye’nin en kurumsal vinç kiralama şirketi olarak hizmet kapsamına göre vinç kiralama ücretleri belirlenmektedir. Avcılar vinç kiralama firması önerisi denince akla ilk gelen firmalardan olan şirketimiz, kiralama hizmeti öncesinde dikkat edilmesi gereken tüm konularda size kurumsal garanti vermektedir. Uygun kiralama ücretleri ve ödeme seçenekleriyle hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Tıkla Ara
Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Merhabalar,

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?