mimaroba vinc firmalari fiyatlari

Mimaroba Vinç Firmaları

Mimaroba vinç kiralama firmaları arasında faaliyet gösteren firmamız Tuşba Vinç geniş vinç filosu ve uzman ekip arkadaşları ile uzun yıllardır İstanbul’da hizmet vermektedir. Firmamız, piyasada bulunan bütün vinç çeşitlerini filosunda bulundurmaktadır ve Mimoroba vinç firmaları arasında bu özelliklere sahip olan nadir firmalardan biridir.

Gelişen rekabet ortamı ile bütün vinç kiralama firmaları, sektörel anlamda hamleler yapmaktadır. Firmamız, yıllar önce bu hamleleri başarı ile tamamlamış tercih edilen firmalardan biri haline gelmiştir.

Alanında uzman ekip arkadaşlarımız sayesinde kiralık vinç işleriniz de güvenilir ve kaliteli hizmet verilmektedir. Mimaroba kiralık vinç hizmeti için firmamız ile günün her saati iletişime geçebilirsiniz. Firmamız, kurumsal anlayışı gereği; 7/24 kiralık vinç hizmeti vermektedir.

Ayrıca vinç nerelerde kullanılır? Yazımızı okuyabilirsiniz.

Tuşba Vinç İle Kiralık Vinç Hizmeti Verilen Alanlar

Mimaroba profesyonel vinç kiralama firması seçenekleri arasında firmamız, vinç ihtiyacı gerektiren bütün sektörlere hizmet vermektedir. Bilindiği gibi vinç sadece planlı durumlar için değil acil durumlar için de kullanılabilir. Firmamızın kiralık vinç hizmeti verdiği sektörler:

 • Dış cephe temizliği,
 • Reklam tabela ve totem montajı
 • Cam yıkama, bakım, montaj,
 • Enerji santral çalışmaları,
 • Baca bakımı ve montajı,
 • Enerji nakil hatları bakım
 • Televizyon, dizi, kamera çekimleri,
 • Bina cephe yalıtım işlemleri,
 • Alüminyum, kompazit montajı,
 • Aydınlatma direk montaj, bakım,
 • Köprü altı çalışmaları kapsamında hizmet verilmektedir.

Mimaroba Aydınlatma Direkleri Montaj ve Bakım Hizmetleri

Mimaroba kiralık vinç firması seçenekleri kapsamında firmamızın verdiği hizmetlerden olan; aydınlatma direkleri montaj ve bakım destekleri verilmektedir. Belediyeler ve sitelerin, aydınlatma konusunda sık sık yardıma ihtiyaçları bulunmaktadır. Özellikle yaşanan acil durumlarda aydınlatma ihtiyacı duyulmaktadır.

Firmamız filosunda bulunan hiyap vinçler ile aydınlatma problemi yaşanan noktaya firmamız, en kısa süre içerisinde gelmektedir. Firmamız, kurumsal politikaları gereği müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Mimaroba vinç firmaları arasında hızı ile tanınan firmamızdan hiyap vinçler sayesinde hızlı ve kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Aydınlatma direklerinin bakımı için de firmamız ile iletişime geçildiğinde firmamız, belirtilen saatte belirtilen konuma gelmektedir.

Portal vinç hakkında bilgilere bakabilirsiniz.

Mimaroba Köprü Altı Çalışmaları Hizmetleri

Mimaroba uzman vinç kiralama şirketi için firmamızdan köprü altı çalışmaları için de destek alınabilir. Köprü altı çalışmaları, genellikle belediyeler ve ilgili kurumlar tarafından yapılmalıdır. Düzenli olarak bakım yapıldığı gibi yaşanan acil durumlar için de bakım ve onarım çalışmaları gerekebilir.

Firmamız, köprü altı çalışmaları için sepetli vinç hizmetlerini kullanmaktadır. Firmamız filosunda bulunan sepetli vinçler, istenen yüksekliklerin tamamına çıkabilmektedir. Bu sayede, köprü altı çalışmasını yapacak personel, sepetli vinçteki sepete binerek işini güvenle yapabilir. Sepetli vinçler, vinç çeşitleri arasında en güvenilir olanlardan biridir. Riskli ve tehlikeli durumlar için demir kafes seçeneği de sunan firmamızdan vinç kiralamak için günün her saati iletişime geçebilirsiniz.

Mimaroba Reklam Tabela Montaj ve Bakım Hizmetleri

Mimaroba vinç kiralama firması önerisi istendiğinde ismi geçen ilk şirketlerden olan firmamız Tuşba Vinç reklamcılık hizmetlerini de vermektedir. Reklam tabelaları, markalar tarafından kendi tanıtımlarını yapmak için kurulmaktadır. Reklam tabelaları kurulurken trafiğin ve insanların en yoğun olduğu alanlar tercih edilmektedir. İnsanların markayı daha iyi görebilmesi için böyle bir yöntem izlenmektedir.

Firmamız reklam tabelalarının montajı ve bakımı için hiyap vinçler ile hizmet vermektedir. Hiyap vinçler, mobil olarak hareket edebildiği için istenen tüm noktalara gelebilir ve kurulumu hızlı şekilde yapabilir. Mimaroba vinç firmaları arasından firmamız seçildiğinde reklam tabelalarının bakım ve montajı, en iyi şekilde yapılmaktadır.

Tıkla Ara
Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Merhabalar,

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?