mimabora platform kiralama fiyatlari

Mimaroba Platform Kiralama

Mimaroba’da platform kiralama firması arasında sektörün önde gelen firmalarından olan firmamız Tuşba Vinç ile platform kiralama işlemlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Mimaroba platform kiralama hizmetleri kapsamında firmamız, bütün platform çeşitlerine sahiptir. Firmamız ile platform kiralama hizmeti için anlaşıldığında en kısa sürede hizmet garantisi verilmektedir.

Platform, işlem yapacak personellerin yüksek metrelere çıkarak güvenli bir şekilde işlerini yapmasını sağlamaktadır. İş sağlığı ve güvenliği açısından platform hizmetleri kesinlikle kullanılmalıdır. Mimaroba vinç kiralama hizmeti için firmamız ile günün her saati iletişime geçebilirsiniz.

Firmamız, kurumsallaşmaya büyük önem vermektedir. Platform hizmetini acil durumlarda da alabilmek için 7/24 firmamızı arayabilirsiniz. Firmamız, talep halinde mümkün olan en hızlı sürede sizlere ulaşacaktır.

Mimaroba vinç firmalarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Mimaroba Kiralık Platform Çeşitleri

Mimaroba uzman vinç kiralama firması aramalarında ön plana çıkan firmamız, var olan bütün platform çeşitlerine sahiptir. Sektörde rekabet edebilmek için ekipmanın önemi bilen firmamız, yatırımlarının tamamını bu yönde yapmıştır. Farklı alanlarda farklı tür platform gerektiği için sektör ayırt etmeksizin firmamızın sahip olduğu platform çeşitleri:

  • Makaslı platform,
  • Teleskopik platform,
  • Eklemli platform,
  • Dikey mastlı platform ve
  • Order picker platform çeşitleri firmamız filosunda bulunmaktadır.

Girişte de belirtildiği gibi farklı sektörler için farklı türde platformlar kullanılması gerekir. Risk ve tehlike gerektiren işlerde nokta atışı işlem yapılması için teleskopik platform gerekirken, taşımacılık işlemleri için order picker platform kullanmak gereklidir.

Mimaroba Makaslı Platform Hizmetleri

 Mimaroba vinç kiralama şirketi tavsiyesi kapsamında makaslı platform hizmeti de veren firmamız ile günün her saati iletişime geçebilirsiniz. Makaslı platform, ağır malzemeleri taşımada kullanılan bir makinedir. Platformlar, yapısı gereği yüksek metrelere çıkabilen cihazlar değildir. Vinçler kadar yüksek metrelere kesinlikle çıkamaz.

Makaslı platformlar, 3 ile 16 metre arasında çalışmaktadır. Özellikle inşaat ve şantiye alanlarında ağır olmayan eşyaları taşımak ve kaldırmak için makaslı platform tercih edilebilir. Makaslı platformu diğer platformlardan ayıran en önemli özellik, yükselmesine rağmen sabit kalmasıdır. Mimaroba platform kiralama kapsamında makaslı platform kiralamak için günün her saati firmamız ile iletişim kurabilirsiniz.

Mimaroba vinç kiralama işlemlerini inceleyebilirsiniz.

Mimaroba Eklemli Platform Hizmetleri

Mimaroba güvenilir vinç kiralama şirketi için arama yapıldığında firmamız Tuşba Vinç adı mutlaka geçmektedir. Firmamızın platform çeşitleri konusunda sağladığı hizmetlerden biri olan eklemli platformları, firmamız üzerinden kiralayabilirsiniz.

Eklemli platformlar, inşaat ve şantiye alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir. Hareket kabiliyetinin yüksek olması ve istenilen tüm noktalara ulaşması sebebiyle şirket tarafından kiralanmaktadır. Şantiyeler başta olmak üzere binaların cam temizliği, tersaneler gibi yüksek metrelerde kısa işlemler yapmak için eklemli platform kullanılabilir.

Eklemli platformlarla 10 tona kadar yük taşıyabildikleri için hava durumlarından etkilenmez. Yoğun rüzgar ve yağış olan durumlarda da eklemli platform kullanılabilir. Firmamız, eklemli platform seçenekleri kapsamında sepetli eklem platform seçeneği de sunmaktadır.

Mimaroba Teleskopik Platform Hizmetleri

Mimaroba en iyi vinç kiralama firması hizmeti veren firmamız, teleskopik platform kiralama hizmetleri de sunmaktadır. Teleskopik platform, 14 metre ve 45 metre arasında rahatlıkla çalışabilir. Teleskopik platformlarda akülü ve dizel araç seçenekleri de bulunduğu için firmalara maliyet açısından tasarruf sağlamaktadır.

Teleskopik platformlar, operatör olmadan da çalışabilir. Platform, otomatik olarak kumanda yardımı ile istenilen noktaya ulaşmaktadır. Teleskopik platformların bazı modelleri, 360 derece dönüş kapasitesine sahiptir. Firmamızdan kiralanan teleskopik vinçler, 360 dereceli ve diğer modeller olarak 2’ye ayrılmaktadır.

Mimaroba platform kiralama için firmamız ile iletişime geçildiğinde saatlik, günlük ve haftalık olarak platform hizmeti alınabilmektedir.

Tıkla Ara
Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Merhabalar,

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?