istanbul sepetli vinc kiralama fiyatlari

İstanbul Sepetli Vinç Kiralama

İstanbul kiralık sepetli vinç firmaları arasında yer alan Tuşba Vinç, kurulduğu tarihten itibaren müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile sektördeki profesyonel hizmetlerine devam etmektedir. Müşterilerinin memnuniyeti kadar çalışanlarının da güvenliğini önemseyen firmamızın geniş vinç makineleri envanterinde, özellikle sepetli vinçler kullanışlılığının yanı sıra çalışanlar için güvenli olması sebebiyle de tercih edilmektedir. İnşaatlarda ulaşılması güç noktalara ulaşım imkanı sunan bu araçlar, İstanbul sepetli vinç kiralama firmamızdan oldukça uygun fiyatlarla kiralanmaktadır.

Dış cephe tadilatlarından yüksek yapılarda görülen bakım ve onarım işlemlerine, rezidans ve benzeri yüksek iş merkezlerinin can temizliğinden elektrik ya da reklam panosu montajına kadar geniş bir kullanım alanına sahip sepetli vinç araçlarına özellikle son yıllarda fazlaca ihtiyaç duyulduğu görülmektedir. Tüm ihtiyaçlarda müşterilerinin yanında olmaya devam eden Tuşba Vinç şirketimiz, memnuniyet verici hizmetleriyle sektörün en çok tercih edilen markalarından biri haline gelmeyi başarmıştır.

Ayrıca vinç kiralama firmaları yazımızı okuyabilirsiniz.

Sepetli Vinç İhtiyacında Hemen Yanınızda

Firmamız kurulduğu günden bu yana giderek artan kurumsal şirket anlayışını, günümüzde de başarılı bir şekilde sürdürmeye devam etmektedir. İstanbul profesyonel vinç kiralama firması olarak hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimize istedikleri vinç ve operatör desteğini oldukça uygun fiyatlarla sunmaktayız. Firmamızın hizmetlerinden geniş araç envanterimizde  yer alan sepetli vinç hizmetimizden yararlanarak şu işlemlerinizi kolay bir şekilde yerine getirebilirsiniz:

  • Elektrik direklerinde yaşanan arızaların giderilmesi,
  • Yüksek binalarda ulaşılması güç alanlara ulaşılması,
  • İş merkezleri ve rezidanslarda bulunan ofis camlarının güvenli bir şekilde temizlenmesi,
  • Yoğun kar yağışının ardından çatıda biriken ve mahalle sakinlerinin yaşamını risk altında bırakan karların temizlenmesi,
  • Yüksek binaların dış cephe tadilatı, boya ve badanasının güvenli bir şekilde yapılması,
  • Yüksek binalara kurulan aydınlatma cihazlarının montajı, reklam panolarının asılması

Tüm bu işlemlerde İstanbul sepetli vinç kiralama firmamızın bünyesinde barındırdığı tam teçhizatlı ve kullanışlı vinçlerinden yararlanabilir, güvenliğinizi riske atmadan işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Sepetli Vinç Araçlarının Özellikleri Nelerdir?

İstanbul günlük kiralık vinç arayışınızda sektörün en çok tercih edilen kaliteli firmaları arasında yer alan şirketimizden profesyonel hizmet alabilirsiniz. Sepetli vinç olarak firmamızın bünyesinde bulunan ve müşterilere özel kiralanan vinçlerimiz, ihtiyaçlara göre farklılık gösterebilmektedir. Pek çok farklı çeşidi bulunan sepetli vinç çeşitlerimiz, hizmet alınması planlanan işler ve çalışılacak alanın yüksekliğine göre en optimum faydayı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Bu noktada yüksek noktalara ulaşma konusundaki kabiliyetlerine göre çeşitlenen sepetli vinç modellerimiz; 25 metreden başlayarak 84 metreye kadar uzanabilmektedir. Bu aradaki çeşitli yüksekliklerde de etkili olan vinç modellerimiz bulunmaktadır. Ayrıca İstanbul uzman vinç kiralama şirketi olarak sepetli vinç ile taşınacak olan ağırlığa göre en uygun vinçler kiralık olarak müşterilere sunulmaktadır.

Vinç kiralama şirketleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

Sepetli Vinç Ağırlık Taşıma Kapasiteleri

Yüksek noktalara ulaşmada etkili olarak kullanılan sepetli vinç araçlarımız aynı zamanda ağırlık kaldırmada ve vinç ile taşınması gereken ağırlıkların hareketinde de profesyonel hizmet sunmaktadır. İstanbul güvenilir vinç kiralama şirketi olarak firmamızın bünyesinde bulunan vinçlerin çeşitlerine göre genel özellikleri şunlardır:

  • 25 metre sepetli vinçler, şehir içinde dar alanlarda kullanımı ideal vinç modelleridir. Taşıdığı ağırlık kapasitesi 3,5 tonluk hafif denilebilecek kamyolardır.
  • 53 metre vinçler, 26 tonluk ağır kamyonları taşımaktadır. Özellikle inşaat işlerinde kullanılan bu vinçler çalışanlara güvenlik sunmaktadır.

Uygun Fiyatlı Sepetli Vinç Kiralama Hizmeti

İstanbul merkezli olarak kurulan firmamızın bünyesinde yer alan tüm kiralık vinç araçlarımız en uygun fiyatlarla müşterilerin kullanımına sunulmaktadır. İstanbul sepetli vinç kiralama firmamız hakkında detaylı bilgilere ve günce fiyatlara ulaşmak için firmamızın web sitesi üzerinden bizimle iletişime geçebilir, merak ettiğiniz konularda detaylı bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

Tıkla Ara
Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Merhabalar,

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?