Cennet Vinç Kiralama

Cennet Vinç Kiralama

İnşaat sektörünün en temel yardımcıları arasında sayılan sepetli vinçler ve platformlar, özellikle yüksek binalarda çalışmak zorunda kalan personele güvenli alan yaratır. İş kazalarının önlenmesinde önemli bir rol oynayan araçlar, günümüzde pek çok farklı alanda kullanıma uygun şekilde dizayn edilmiştir. Zamandan ve paradan tasarruf sağlayan Cennet Vinç hizmetlerimiz sayesinde girilmesi zor alanlardaki; kaldırma veya tutma, iç mekan bakımı, onarım çalışmaları, zemine zarar vermeden taşıma işlemleri kolay, hızlı ve en önemlisi güvenli bir şekilde tamamlanır. Son teknoloji harikası olarak değerlendirilen araç üstüne yerleştirilen teleskopik platformlar ve sepetler işin ihtiyacına uygun olarak farklı uzunluklarda seçilerek saatlik, günlük ya da dönemsel olarak kiralanabilir. Konusunda deneyim sahibi personellerimizin kullandığı araçlarla verdiğimiz kaliteli ve müşteri memnuniyet odaklı hizmetlerimiz, ücretsiz olarak gerçekleştirdiğimiz keşif çalışmasıyla başlar.

Deneyimli Kadrolarla Özenli Çalışma Anlayışı

  Sektörde fark yaratan çalışma prensiplerimiz arasında deneyimli eleman tedariği en üst sırada yer alır. Geniş araç parkurumuz her türlü işin en iyi şekilde yapılabilmesi için düzenli olarak yenilenir ve genişler. Profesyonel yöntemim anlayışımız, iş disiplinimiz ve esnek çalışma saatlerimizle Cennet platform kiralama taleplerinde akla gelen ilk firma olmanın sorumluluğunu en başarılı şekilde taşıyan firmamız, hizmet vermeye başladığı günden bugüne iş anlayışını geliştirerek sürdürmeyi başarmıştır. Yaptığımız işin değerini iyi bilir, ekipman yenileme ve personel eğitiminde teknolojiden destek alırız. İnsan gücüyle yapılması zor veya imkansız işlerin güvenli bir şekilde tamamlanmasını sağlayan çalışmalarımız, istenmeyen iş kazalarının önlenmesinde etkili rol oynar. İnşaat ve taşımacılık sektöründe etkili bir yere sahip olan platformlardan oto kurtarma veya nakle, fabrika taşımadan vinç ile dış cephe boya veya temizliğine kadar farklı alanlarda kullanılan araçlarımızı kiralamak ve hizmet detayları hakkında bilgi almak için bizi arayabilir ve yakından tanışmak için ziyaretimize gelebilirsiniz.

Yapılacak İşin İhtiyacına Uygun Araç Seçimi

  Hizmet öncesinde verdiğimiz keşif çalışmaları sonucunda belirlenen araç veya makine parkuru gün içinde yaşanabilecek aksaklıklar önceden planlanarak yedekli bir şekilde hazırlanır. Konusunda deneyimli ve kullanacağı araç hakkında eğitimli operatörlerimiz, teknolojik anlamda tam donanımlı araçlarımızla müşteri talep ve talimatlarına uygun olarak çalışmalarını eksiksiz bir şekilde gerçekleştirir. Şehir içi, şantiye ya da şehir dışındaki adreslerde verdiğimiz hizmetler, personel ve toplum güvenliği kurallarına harfiyen uyularak sürdürülür. Farklı uzunluklara sahip vinç seçeneklerimizle müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğumuz çalışmalarımız, yapılan sözleşme maddelerine uygun olarak kaliteli bir şekilde tamamlanır. Gelişen teknolojilere ayak uydurabilmek için sürdürdüğümüz personel ve iş güvenliği eğitimlerimiz Cennet vinç firmaları arasında örnek teşkil eder. Hızlı, kaliteli, güvenilir ve eksiksiz olarak verdiğimiz hizmetlerimiz, belirlediğimiz kalite standartları çerçevesinde kurumsal bir anlayışla sürdürülür. Araç parkurumuzda yer alan her türlü aletin elektronik, hidrolik ve mekanik bakımı eksiksiz olarak düzenli periyotlarda gerçekleştirilir.

Müşteri Beklentilerini En İdeal Seviyede Karşılayan Hizmetlerimiz

  Kiralanan vincin en az sağlamlığı kadar tecrübeli bir operatör tarafından kullanılmasına gösterdiğimiz özen, Cennet vinç kiralama şirketleri arasındaki farkımızı ortaya koyar. Temizlik amacıyla kullanılacak sepetli vinçlerimiz, sahip oldukları su basınçlı motor özellikleri sayesinde müşteri beklentilerine en ideal şekilde cevap verir. 7/24 kesintisiz olarak sürdürdüğümüz hizmetlerimiz, piyasa rekabet şartları anlayışı kapsamında son derece ekonomik şekilde bütçelenir. Her zaman alanında uzman kadrolarla çalışan firmamız; iş güvenliği ve işçi sağlığı konularında yeterli bilgi birikimi ve teknik malzemeye sahiptir. Araç bakımı ve tamiri hakkında yeterli donanıma sahip olan ekiplerimiz, verilen sözü eksiksiz ve en kaliteli şekilde tamamlamadan çalışma mekanını terk etmez.

Tıkla Ara
Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Merhabalar,

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?