buyukcekmece vinc sirketleri iletisim bilgileri

Büyükçekmece Vinç Şirketleri

Büyükçekmece vinç kiralama şirketleri arasında yer alan firmamız, inşaatlarda, fabrika, depo ve rıhtımlarda ihtiyaç duyduğunuz vinç araçlarını güvenilir koşullar ile kiralamanız için hizmet sunar. Bu tip alanlar kurulurken ve alanlar içerisinde taşımacılık işlemleri yapılırken vinçlere ihtiyaç duyulur. Yapılan işler insan gücünün üstünde bir kuvvet gerektirir. Vinç kullanımı ile ağır yükler ustaca taşınır. Vinç kullanımı ile insan gücünün taşıyamayacağı yükler, kolayca kaldırılıp, gerekli alanlara taşınır.

İnşaat çalışma alanlarında vinçlerin sağladığı kolaylıklar sebebi ile vinç kiralamak, işlerin daha hızlı ve güvenli bir şekilde yürütülmesini sağlar. Büyükçekmece vinç şirketleri arasında kaliteli hizmet sunan firmamız, bünyesinde bulunan farklı vinç modeli çeşitleri üzerinden, vinç kiralama olanağı sunar.

Özellikle, inşaatların yapımında kullanılan vinçler ile ağır yükler kaldırılır ve inşaatların farklı katlarına aktarılırlar. İnşaatlarda kullanılan vinçler makaralı bir sistem ile üretilir. Bu sistem sayesinde ağır yükler kısa süre içerisinde, metrelerce yükseğe taşınır. Büyükçekmece kiralık vinç firması hizmeti sağlayan yapımız sayesinde bizler, fabrika, depo, inşaat alanlarında yaptığınız çalışmalarda, iş gücünüze uygun yapıda olan vinci bulmanıza yardımcı oluruz. Yazımız içerisinden doğru vinç seçimi hakkında bilgileri, sepetli vinç özelliklerini, çeşitlerini ve sağladığı güvenlik unsurlarını öğrenebilirsiniz.

Ayrıca Büyükçekmece vinç firmaları yazımızı inceleyebilirsiniz.

Doğru Vinç Seçimi

Vinçler kullanıldıkları işe ve alana göre farklılıklar gösterir. İnşaat firmalarında gerek duyulan vinçlerin iş gücü ile limanlarda kullanılan vinçlerin iş gücü farklılıklar gösterir. İki vincin kapasitesi birbirinden farklıdır. Bu duruma bağlı olarak, vinçler kullanım alanlarına göre seçilirler. Kullanım alanlarına göre vinçleri, şu şekilde sıralarız:

 • Sepetli vinç
 • Kule vinç
 • Tek ray vinç
 • Gezgin vinç
 • Pergel vinç türleri, kullanım alanlarına göre farklı özelliklere sahip olan vinçlerdir.

Bu vinç türleri arasından çalışma alanına uygun yapıda olan araç tercih edilip, ağır yükler en kolay şekilde taşınır. Tuşba Vinç olarak bizler, çalıştığınız iş alanına en uygun yapıda olan vinçleri bulmanıza yardımcı oluruz. Büyükçekmece vinç kiralama hizmeti koşullarında sunduğumuz güvenilir çalışma prensibi ile yapılan işe en uygun vinç modellerini sunarak, vinç gereksiniminin doğru şekilde karşılanmasını sağlarız.

Yukarıda maddeler halinde verdiğimiz, kullanım alanlarına göre vinçler arasından en çok kullanılan vinç türü, sepetli vinçtir. Bu duruma bağlı olarak sizlere, sepetli vinç aracının sahip olduğu özellikleri alt başlıklarda geniş olarak sunmaktayız.

Sepetli Vinç Özellikleri

Sepetli Vincin en önemli özellikleri arasında yüksek noktalara ulaşabilmesi yer alır. Vincin sahip olduğu sepet kısmı sayesinde, ağır yükler yüksek noktalara kolayca taşınır. Yüksek inşaatlarda çalışan işçilerin, insan gücü ile farklı katlara taşıyamadığı ağırlıklar sepet vinç yardımı ile gerekli noktaya ulaşırlar. Büyükçekmece vinç şirketleri hizmetleri içerisinde yer alan firmamız, sepetli vinç kiralamada kaliteli hizmet sunar. Bu hizmet ile farklı zorluklarla karşı karşıya geldiğiniz alanlarda, sepet vinç kullanımı ile hızlı çözümler sağlarsınız. Sepetli vinç ile çalışma gerçekleştirilen alanları, şu şekilde sıralarız:

 • Alışveriş merkezleri binalarında yapılan bakım ve onarım işlemi alanlarında sepetli vinç kullanılır.
 • Belediye binalarında ve okullarda yapılan inşaat yenileme işlemleri alanında sepetli vinç kullanılır.
 • Tesislerin ve binaların zorlu alanlarında, girilmesi kolay olmayan alanların iç bakımlarında, sepetli vinç kullanılır.

Sepetli vinç ile otellerin, okulların inşaat bakımı ve onarımı sırasında ağır yükler kolaylıkla taşınır. Büyükçekmece en iyi vinç kiralama firması olarak bizler, sepetli vinç ihtiyacı duyduğunuz bakım ve onarım işlemlerinde, sizlere uygun vinç modellerini sunmaktayız.

Sepetli Vinç İle Sağlanan İş Güvenliği

Sepetli Vinç iş güvenliği unsurlarına uyum gösteren bir araçtır. İnşaat çalışmalarında işçilerin güvenliğinin sağlanmasına da yardımcı olur. Risk içeren bölgelerde, inşaat çalışanlarının en güvenli ve kolay şekilde taşıma işlemi yapabilmelerini, sepetli vinçler sağlar. Tuşba Vinç olarak bizler, sepetli vinç kiralama hizmetimiz ile sizlere en uygun vinç seçeneklerini sunarız. Sepetli vinçlerin sağladığı iş güvenliği konularını şu şekilde sıralarız:

 • Sepetli vinçlerin, sepet bölümünde bir emniyet kemeri bulunur. Bu sayede taşıma işlemleri iş güvenliği unsurlarına uygun yapılır.
 • Sepetli vinçlerin kapıları, dışa açılabilen bir yapıda üretilir. Bu avantajı sayesinde vinç, her hangi bir ani kazada düşme ihtimaline karşı koruma sağlar.

Bu özellikleri sayesinde çalışma alanında iş güvenliği açısından uygun ortam sağlar. Aynı zamanda insan gücü ile taşınamayacak yüklerin, zamandan tasarruf edilerek taşınmasına yardımcı olur. Büyükçekmece vinç kiralama şirketi hizmetlerinde kaliteli çalışma anlayışına yer veren firmamız, kiraladığınız vinçler ile çalışma alanlarınızda iş güvenliği unsurlarına uyum sağlamanıza yardımcı olur.

Büyükçekmece vinç kiralama hizmetlerine yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Sepetli Vinç Çeşitleri

Sepetli vinçlerin farklı çeşitleri bulunur. Sepetli vinçlerin çeşitleri kullanıldıkları alanın boyutuna ve yük taşıdıkları yüksekliğin derecesine göre değişim gösterir. Sepetli vinçlerin çeşitlerini, şu şekilde sıralarız:

 • Sepetli vinçlerin 20 ve 30 metrelik çeşitleri bulunur.
 • Sepetli vinçlerin 45,53 ve 60 metrelik çeşitleri bulunur.
 • Sepetli vinçlerin 68,70 ve 84 metrelik çeşitleri bulunur.

Bu çeşitler ile farklı yükseklikte olan inşaatlara ağırlıklar, kolaylıkla taşınır. Sepetli vinçlerin farklı modelleri sayesinde, çalışılan alanın büyüklüğüne göre uygun model seçilir. Büyükçekmece güvenilir vinç kiralama firması olarak bizler, çalıştığınız alanın ve binanın yapısına en uygun vinç seçeneğini bulabilmenize yardımcı oluruz. Büyükçekmece vinç şirketleri arasında kaliteli vinç modelleri ile kiralama koşulları gerçekleştiren firmamıza ulaşarak, inşaat, fabrika, depo, tersane, şantiye kurulum ve onarım işlemlerinde size en uygun vinci, güvenilir koşullar ile kiralayabilirsiniz.

Tıkla Ara
Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Merhabalar,

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?