beylikduzu sepetli vinc kiralama firmalari

Beylikdüzü Sepetli Vinç

Beylikdüzü’nde sepetli  vinç kiralamak için Tuşba Vinç olarak bizlerin sunmuş olduğu kaliteli ve güvenilir hizmet koşullarından faydalanabilirsiniz. Bizler farklı metrajlarda ihtiyaç duyduğunuz sepetli platform ve mobil vinç modellerini, Beylikdüzü sepetli vinç kiralama hizmetimiz sayesinde sizler ile buluştururuz. Sepetli platform vinçler ve mobil vinçler, insan kapasitesi ile kaldırılamayan birçok ağırlığın, inşa alanlarında kolaylıkla taşınmasını sağlarlar.

Sepetli vinçler sayesinde, çalışma riskinin yüksek oranda olduğu alanlarda, iş güvenliği unsurları içerisinde işçilerin çalışabilmesi sağlanır. Sepetli vinçlerin tercih edilmesinin sebebi, insanların ulaşamayacağı yüksekliklere, ağır yüklerin zamandan tasarruf edilerek ulaştırılmasını sağlamalarıdır.

Beylikdüzü vinç yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Sepetli Vinçlerin Çeşitleri Nelerdir?

Sepetli vinç çeşitleri ihtiyaca bağlı olarak üretilen modellerden oluşur. Üretim aşamasında farklı tonajlarda tasarlanan sepetli vinçler ile farklı yüksekliklere yük taşınır. Sepetli vinçlerin çeşitlerini şu şekilde sıralarız:

 • 20,25,30 metre uzunluğa kadar ulaşabilen sepetli vinçler,
 • 43,45,53 metre uzunluğa kadar ulaşabilen sepetli vinçler,
 • 65,70,84 metre uzunluğa kadar ulaşabilen sepetli vinç çeşitleri bulunur.

Bu vinç çeşitleri ile binaların yüksek noktalarına ulaşılıp, bu noktalara yük aktarımı sağlanır. İnşaat çalışmalarında gereksinim duyulan sepetli vinç modelleri için Beylikdüzü vinç kiralama hizmeti sunan firmamız, farklı araç modelleri ile sizleri buluşturur. Aldığınız hizmetten memnun kalmanız ve en doğru vinç modellerine ulaşabilmeniz bizler için önem taşır.

Sepetli Vinçlerde 25 Metrelik Modeller

Sepetli vinçlerin 25 metrelik modelleri, binaların yüksek noktalarına ulaşılmasında kolaylık sağlarlar. Beylikdüzü sepetli vinç kiralama hizmeti sunan firma yapımız ile sepetli vinç ihtiyaçlarınıza yönelik farklı metre uzunluklarında modeller sunarız. 25 metrelik sepetli vinçlerin özelliklerini şu şekilde sırlarız:

 • Bu tür sepetli vinçler ile 25 metre yüksekliğe ulaşılır.
 • 25 metrelik sepetli vinçler, kamyonlar ile taşınabilirler.
 • Taşınabilme özellikleri sayesinde şehir içerisinde bir noktadan, başka bir noktaya kolaylıkla götürülürler.

Sizde inşa faaliyetlerinde, yük taşımada ve bakım onarım işlemlerinde yüksek noktalara ulaşabilecek bir vinç çeşidi arıyorsanız, Beylikdüzü uzman vinç kiralama şirketi özelliğine sahip olan firmamız yardımı ile hizmet alabilirsiniz. Beylikdüzü profesyonel vinç kiralama firması yapısına sahip olan kuruluşumuz ile en kaliteli vinç modelleri ile buluşmanıza olanak sağlarız. İsteklerinize müşteri odaklı ve güvenilir çalışma anlayışı ile yanıt veririz.

Sepetli Vinçlerde 45 Metrelik Modeller

Sepetli vinçlerin 45 metrelik modelleri ile binaların 45 metre yükseklikte bulunan noktalarına ulaşılır. 45 metrelik sepetli vinçlerin özelliklerini ve vinçler ile yapılan işleri şu şekilde sıralarız:

 • 45 metrelik sepetli vinçler ile binaların 45 metre yüksekliğinde bulunan noktalara çıkılıp, bakım, onarım, temizlik, inşa, yük taşıma işlemleri yapılır.
 • Bu vinç modelleri, 15 tonluk kamyon modelleri ile şehir içerisinde farklı noktalara aktarılabilirler.
 • Bu vinç çeşitleri yük kaldırma ve taşıma işlemlerinde hızlı ve iş güvenliği koşullarına uygun çalışılmasını sağlarlar.

Sizde sepetli vinç modellerini inşaat alanlarınızda kullanmak için Beylikdüzü saatlik kiralık vinç hizmeti sunan firmamız yoluyla, en doğru araç modellerine ulaşabilirsiniz. Beylikdüzü günlük kiralık vinç hizmeti veren firmamız ile sizlere müşteri odaklı fiyatlar ve prensipli çalışma anlayışı sunarız. Tuşba vinç olarak bizler, vinç ihtiyaçlarınıza yönelik satın alma işlemine gerek duymadan, uygun vinç araçlarını çalışma sahalarında, kiralayarak kullanabilmenize yardımcı oluruz bizi arayarak ücretsiz keşif talep edebilirsiniz.

Beylikdüzü platform kiralama işlemlerine yazımızdan ulaşabilirisiniz.

Sepetli Vinçlerde 53 Metrelik Modeller

Sepetli vinçlerin 53 metrelik modelleri ile binaların 53 metre yüksekliğine çıkılır. Bu modeller sayesinde yüksek binalara, oldukça fazla ağırlığa sahip olan yükler, kaldırılarak taşınabilir. 53 metrelik sepetli vinçlerin özelliklerini şu şekilde sıralarız:

 • 53 metrelik sepetli vinçler, 26 ton ağırlığına sahip kamyonlar ile bir yerden diğer bir yere nakledilebilirler.
 • 53 metrelik sepetli vinçler ile binaların 53 metre yüksekliğine işçiler ulaşabilir. Aynı zamanda bu alanlara işçilerin ulaşması sayesinde bakım, onarım, montaj, mantolama işlemleri gerçekleştirilir.

Beylikdüzü sepetli vinç kiralama işlemlerine yönelik ihtiyaçlarınız için Tuşba Vinç olarak bizler, güvenilir ve profesyonel anlayış ile silerle buluşuruz. Sizde tüm vinç ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilir, güler yüzlü ve prensipli hizmet koşullarımızdan 7/24 yararlanabilirsiniz.

Kıraç Vinç Kiralama

Tıkla Ara
Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Merhabalar,

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?