beykent vinc sirketleri fiyatlari

Beykent Vinç Şirketleri

Beykent’te faaliyet  gösteren vinç şirketleri arasında firmamız en çok tercih edilen firmalardan birisidir. Beykent vinç şirketleri arasında bu kadar öne çıkmamızın en temel sebebi kurumsal bir hizmet vermemizdir. Firma olarak bu sektörde yıllardır faaliyet göstermekteyiz. Bu süre boyunca her zaman kalitenin adresi olmak için çalıştık ve kurumsallığımızdan asla ödün vermedik. Beykent vinç kiralama şirketi denilince akla gelmemizin haklı gururuyla her zaman daha iyisini sunmak için çalışmaktayız ve sektördeki yeni gelişmeleri takip ederek bünyemize dahil etmekteyiz.

Ayrıca Beykent vinç firmaları yazımızı okuyabilirsiniz.

Hızlı ve Kaliteli Vinç Hizmeti

Vinç makineleri yalnızca inşaat sektöründe değil birçok sektörde ihtiyaç duyulan makinelerdir. Çünkü bu makinelerin temel mantığı çok ağır yükleri taşımak ve yüksek yerlere ulaştırmaktır. Vinç makinesine ihtiyaç duyanlara Tuşba Vinç firması olarak hizmet verdiğimiz bazı sektörler şunlardır:

 • Dış cephe ve baca temizliği
 • Santral çalışmaları ve bakımı
 • Şantiye kurulumu
 • Cam temizlikleri, bakımı ve montaj işlemleri
 • Dizi ve film çekimleri
 • Dış cephe boyamaları
 • Tabela asma ve branda yerleştirme hizmetleri

Beykent en iyi vinç kiralama firması olarak hizmet verdiğimiz bu sektörler yalnızca örnek niteliğindedir. Firmamızın kaliteli hizmet politikası gereğince teknolojiyi takip ederken eksiklerimizi tamamlar ve son teknoloji vinçleri bünyemize dahil ederiz. Bu sayede birçok farklı sektöre hizmet vermekteyiz.

Hareket Kabiliyetine Göre Vinç Seçenekleri

Beykent vinç şirketleri çok sayıda olsa da hepsi geniş vinç seçenekleri sunmamaktadır. Bu sebeple doğru firmayla anlaşmak önem arz etmektedir. Beykent profesyonel vinç kiralama şirketi olarak faaliyet gösteren firmamız sizler için farklı kriterlerde farklı seçenekler sunmaktadır. Vinç sınıflandırmasında dikkat çeken ilk husus hareket kabiliyetidir. Her vincin hareket kabiliyeti aynı değildir. Hareket kabiliyetine göre vinç sınıflandırması şu şekilde yapılmaktadır:

 • Sabit vinçler: Bu vinç türünde hareket kabiliyeti yok denecek kadar azdır. Genellikle bir yere sabitlenerek kullanılmaktadır.
 • Paletli vinçler: Palet üzerinde hareket ettirilerek kullanılan vinçlerdir. Genellikle yumuşak arazi de kullanılmaktadırlar. Her zemine uygun değillerdir.
 • Lastik tekerlikli vinçler: Kamyonların üzerine monte edilerek kullanılmaktadırlar. Kamyonların girebileceği her arazi için uygun olan vinç seçenekleridir. Hareket kabiliyetleri son derece yüksektir.
 • Monoray vinçler: Ray üzerine yerleştirilerek kullanılabilecek vinç seçenekleridir. Hareket kabiliyetleri yüksektir.
 • Kule vinçler: Yüksek yerler için kullanılabilecek vinç seçenekleridir.

Firmamız ile irtibat kurduğunuzda ne kadarlık bir hareket kabiliyetine ihtiyaç duyduğunuz tarafımızca araştırılmakta ve sizin için en uygun seçenekler hazırlanarak sunulmaktadır.

Beylent platform kiralama bilgileri için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Kaldırma Kabiliyetine Göre Vinç Seçenekleri

Beykent kiralık vinç firması olarak sizin için doğru vinç tercihini araştırırken kullandığımız bir diğer kriter, ihtiyaç duyacağınız vincin ne kadarlık bir kaldırma kabiliyetine sahip olması gerektiğidir. Beykent uzman vinç kiralama şirketi tercihinizi bizden yana kullandığınızda, kaldırma kabiliyetine göre farklılık gösteren birçok vinç seçeneğini sizlere sunarız. Kaldırma kabiliyetine göre vinç seçeneklerinden bazıları şunlardır:

 • Halatlı vinç: Bu vinç seçenekleri halatlar üzerinde hareket etmektedir. En önemli artısı vinç kurulmasının oldukça zor olduğu zeminlerde kullanılabilmesidir. Halatlı vinçlerin birçok alt seçeneği bulunmaktadır. Bununla birlikte 15 tona kadar kaldırabilen seçenekleri olan bir vinç türüdür.
 • Hidrolik vinç: Hidrolik vinç türü de kendi içinde farklı seçenekleri olan bir vinç türüdür. 65 tona kadar taşıma kapasitesine sahip olan seçenekleri bulunmaktadır.

Beykent vinç şirketleri arasından güvenle tercih edebileceğiniz firmamız yük ağırlığını, yüksekliği, kumanda ihtiyacını ve kullanacağınız zemini inceleyerek doğru vinç tercihini yapmanıza yardımcı olmaktadır.

Uzman Vinç Kiralama Şirketi

Tuşba Vinç firması olarak yıllarca sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalıştık. Bu doğrultuda en iyi elemanları araştırarak bünyemize dahil ettik. Profesyonel bir ekipten vinç kiralama hizmeti almak isteyenlerin her zaman ilk tercihi olmaktayız. Vinç kiralama hizmeti için iletişim numaralarımızla irtibat kurabilirsiniz. Sizleri memnun edebilmek adına 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Tıkla Ara
Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Merhabalar,

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?