Avcılar Platform Kiralama

Avcılar Platform Kiralama

Avcılar kiralık platform hizmeti ile yüksek alanlara ağır yüklerin kaldırılması ve yüklerin taşınması sağlanmaktadır. Kat aralarında malzeme naklinin gerçekleştirilmesine yardımcı olan bu vinç türü, sepetli vinçlerle benzer özellikler taşımaktadır. Yüksek binalarda dış cephe işlemlerinin yapılması sırasında çalışanların alana ulaştırılması ve üzerinde faaliyet göstermesi içinde bu tip platform vinçlere başvurulmaktadır. Avcılar platform kiralama ile uzayan yapısı ve yüksek güvenlik kriterlerine sahip platform vinçleri kullanabilirsiniz.

Platform vinçlerin yaygın kullanım alanı inşaat sahalarıdır. Binaların inşası veya onarımı sırasında dış cephe çalışmalarının büyük çoğunluğunda platform vinçlere ihtiyaç duyulur. Avcılar vinç kiralama hizmeti vinçlerin uygulama alanlarının tümünde sizin yanınızdadır.

Ayrıca Beylikdüzü vinç kiralama hizmetine bakabilirsiniz.

Kiralık Vinçler hangi Kriterlere Göre Sınıflandırılır?

Vinçler kullanım alanlarına ve özelliklerine göre farklı gruplarda sınıflandırılmaktadır. Platform vinçler, hareket kabiliyetine göre sınıflandırılan grup içinde yer almaktadır. Genellikle işçilerin yüksek yerlerdeki çalışma alanlarına ulaşmasını sağlayan bu vinçler, aynı zamanda katlar arasında yüklerin aktarılması veya en yüksek noktalara kadar ağır malzemelerin kısa süre içinde taşınmasını sağlamaktadır. Tuşba Vinç kurumsal güvencesiyle kiralayacağınız vinçlerimiz arasından:

 • Platform,
 • Sabit,
 • Sepetli,
 • Paletli,
 • Lastik tekerli,
 • Pergel vb.

Çeşitlerinde vinçler yer almaktadır. Bu vinçlerin yanı sıra, ağır yüklerin kaldırılmasında yardımcı olan; halatlı ve hidrolik halatlı vinçlerde kiralama hizmetlerinin içinde yer almaktadır. Avcılar vinç kiralama iletişim adresimiz üzerinden kiralık vinçlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Platform Vinçler Nerelerde Kullanılır?

Platform vinçlerin en yaygın kullanım alanı inşaat sahalarıdır. Binaların dış cephe çalışmaları, montajlama ve temizlik gibi konularda alternatif bir yardımcıdır. Avcılar platform kiralama üzerinden platform vinçlerimizi kiralayarak:

 • Bina dış cephe montajlama,
 • Cam veya alüminyum temizliği ve montajı,
 • Reklamcılık,
 • Yük taşıma ve boşaltma vb.

Alanlarda platform vinçler kullanılabilir. Hem güçlü hareket kabiliyeti hem de ağır yük taşıma kapasitesi ile gün içinde çevremizde en çok rastladığımız vinçler arasında yer almaktadır. Avcılar saatlik kiralık vinç ile platform vince ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda kısa sürede hizmetin tamamlanmasını sağlayabilirsiniz.

Hadımköy vinç kiralama yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Avcılar Kiralık Platform Vinçlerin Özellikleri

Platform vinçlerin diğer tür vinçlerden ayırt edici en önemli özelliği, dar alanlarda rahat kullanım özelliklerine sahip olmasıdır. İskele platform olarak yüksek bina inşaatlarında işçiler için adeta bir kurtarıcıdır. Tuşba Vinç kiralık vinçleri arasında en çok tercih edilen platform vinçler:

 • 8 – 30 metreye kadar yükselme,
 • Ağır yük kaldırma gücü,
 • Dar alanlarda rahat kullanım,
 • İleri, geri, yukarı ve aşağı hareket kabiliyeti,
 • Araziye uyumlu teker yapısı vb.

Özellikleriyle dikkat çekmektedir. Avcılar kiralık vinç şirketi aracılığıyla platform vinçlerimizi uygun fiyatlarla kiralayarak söz konusu tüm özelliklerden yararlanabilirsiniz. Sertifikalı vinçlerimizin periyodik bakımları yapılmaktadır.

Kiralık vinçlere ihtiyaç duyduğunuz anda firmamızla iletişime geçerek profesyonel vinç kiralama hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İstanbul’un tüm bölgeleri için kiralık vinç hizmeti talep edebilirsiniz.

İstanbul Platform Vinç Kiralama Ücretleri

Platform vinç kiralama ücretleri İstanbul’da firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Her vincin farklı teknik özelliklere sahip olması ve kiralama sürelerine göre değişiklik göstermektedir. Avcılar platform kiralama firmamız müşteri beklentileri doğrultusunda avantajlı fiyatlarla hizmet vermektedir. İstanbul’un tüm noktalarında istediğiniz modelde vinci kiralayarak kısa sürede faaliyetlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Vinç kiralama ücretlerinin belirlenmesinde kullanım süreleri oldukça etkilidir. Her bir kiralık vinç için farklı fiyat politikaları uygulanmaktadır. Avcılar kiralık vinç firması avantajlı fiyat uygulamaları platform vinçler içinde geçerlidir. Platform vinçlerin geniş bir kullanım alanına sahip olması en çok tercih edilen vinç modelleri arasında yer almasına neden olmuştur. Bunun için firmamız ile kiralama öncesi iletişime geçmeniz tavsiye edilir.

Tıkla Ara
Whatsapp
1
Size nasıl yardımcı olabiliriz ?
Merhabalar,

Size nasıl yardımcı olabiliriz ?